date_range چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۲۰:۰۰ ب.ظ

جلالی: شاید شیری یک نیم‌فصل در پیکان بماند

جلالی: شاید شیری یک نیم‌فصل در پیکان بماند
منبع خبر: ایرنا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

تهران- ایرنا- «مجید جلالی» سرمربی تیم فوتبال پیکان، گفت: حضور «مهدی شیری» در تیم پرسپولیس قطعی شده است و در صورتی که مشکل این باشگاه برای جذب بازیکن حل نشود، او یک نیم‌فصل به‌صورت قرضی در پیکان خواهد ماند.

به گزارش ایرنا، جلالی روز چهارشنبه در نشست سرمربیان لیگ برتری در سازمان لیگ فوتبال، در رابطه با مذاکره شیری با باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: او با من صحبت کرد و خواست فوتبال خود را در فضای بزرگتری دنبال کند و من هم با حضور او در پرسپولیس موافقت کردم. در این گفت وگو قرار شد اگر پرسپولیس همچنان از پنجره نقل و انتقالات محروم ماند، یک نیم فصل به صورت قرضی در پیکان بماند.
وی گفت: پیکان کار خود را برای لیگ هجدهم دنبال می کند، اما زیر ساخت های ما بسیار قدیمی است که از باشگاه خواستم این مشکل را حل کنند.
جلالی با گلایه از بودجه باشگاه پیکان، ادامه داد: بودجه باشگاه ما بسیار پایین است و حتی شاید نتوانیم بازیکنان فعلی خود را حفظ کنیم. امیدوارم مسئولان فکری به حال این شرایط بکنند تا بتوانیم در فصل آینده نیز عملکرد خوب خود را ادامه دهیم.
سرمربی تیم فوتبال پیکان در خصوص بالا بودن قیمت بازیکنان، گفت: باشگاه ها، مربیان و همچنین قوانین موجود دلیل بالا بردن مبلغ قرارداد بازیکنان هستند و امیدوارم به دنبال راه حل برای این مشکلات باشیم.
ورزشی **9118**1368نمایش موجودیت‌ها