date_range یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۳۶:۰۰ ب.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

اصفهانیان: داوران در دو دیدار اشتباهات تاثیرگذار داشتند

اصفهانیان: داوران در دو دیدار اشتباهات تاثیرگذار داشتند
منبع خبر: ایرنا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

تهران -ایرنا- «فریدون اصفهانیان» رئیس کمیته داوران، گفت: هیئت بازبینی با توجه به گزارش ناظران و فیلم بازی‌ها، تمام صحنه‌ها را ارزیابی کرد و در نهایت داوران مادر دو بازی اشتباهات تاثیرگذار داشتند

به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، درباره عملکرد داوران در هفته چهارم لیگ برتر گروه آنالیز داوری متشکل از «رضا غیاثی» و «حسین عسگری» امروز -یکشنبه- جلسه ای برگزار و فیلم بازی ها به همراه گزارش ناظران بازبینی و بررسی شد.
اصفهانیان با بیان اینکه کلیه مسابقات توسط تیم آنالیز کمیته داوران بررسی و به دقت آنالیز می‌شود، گفت: اگر داوری اشتباه قضاوت کرده است، طبق آیین‌نامه با وی رفتار خواهد شد.
وی در ادامه بیان کرد: هیات بازبینی با توجه به گزارش ناظران و فیلم بازی ها، تمام صحنه ها را ارزیابی کرد و در نهایت داوران ما در دو بازی اشتباهات تاثیرگذار داشتند. در دربی خوزستان متاسفانه داور بازی باید دو خطای پنالتی به سود صنعت نفت آبادان و یک خطای پنالتی برای تیم استقلال خوزستان اعلام می کرد.
اصفهانیان افزود: در دیدار نساجی مازندران و فولاد خوزستان، داور به اشتباه یک پنالتی به سود فولاد خوزستان اعلام کرد، که این خطا پنالتی نبود و متاسفانه داور به اشتباه اعلام پنالتی کرده است.
رئیس کمیته داوران درباره اظهارنظر مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: تصمیم داور مبنی بر اخراج بازیکن ذوب آهن کاملا درست و صحیح بوده است و اینکه داور می بایست یک پنالتی به نفع تیم سپاهان می گرفت. با توجه به اینکه برخی از کارشناس داوری معتقدند که محسن مسلمان خطا نکرده است و گل بعد از این خطا به ثمر رسیده است، بعد از آنالیز کاملا مشخص شد که تصمیم داور درست بوده است.
ورزشی ** 1528 **1368نمایش موجودیت‌ها