date_range پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۴۳:۰۰ ب.ظ

مهلت ثبت‌نام در کنکوردکتری 98 امشب پایان می‌یابد

مهلت ثبت‌نام در کنکوردکتری 98 امشب پایان می‌یابد
منبع خبر: ایرنا

تهران- ایرنا- مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، گفت: فرایند ثبت‌نام در آزمون دکتری سال 98 دانشگاه‌ها و مرکز آموزش عالی کشور ساعت 24 امشب 15 آذرماه پایان می‌یابد و این مهلت تمدید نمی‌شود.

حسین توکلی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایرنا، اظهار کرد: آزمون نیمه متمرکز ورودی دوره دکتری سال 1398 برای پذیرش در دوره‌ های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در روز جمعه سوم اسفند برگزار می شود.
وی افزود: ثبت‌نام برای آزمون نیمه متمرکز ورودی دوره دکتری (Ph.D) سال 1398 از ششم آذرماه جاری آغاز شده است و با توجه به مهلت تمدید شده، فرصت شرکت در این آزمون ساعت 24 امروز پنجشنبه 15 آذرماه جاری به پایان می رسد.
به گفته مشاور عالی سازمان سنجش، ثبت ‌نام برای شرکت در این آزمون به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع ‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org در حال انجام است.
وی با اشاره به استقبال داوطلبان از این آزمون، خاطرنشان کرد: تاکنون 142 هزار و 990 نفر در این کنکور ثبت نام کرده اند.
توکلی در مورد ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان، تاکید کرد: داوطلبانی که در روزهای گذشته اقدام به ثبت نام کرده اند تا ساعت 24 امشب می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.
**9492**2017نمایش موجودیت‌ها