date_range شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۷:۳۶:۰۰ ب.ظ

عزم ملت و دولت ایران در مبارزه با تروریسم راسخ‌تر خواهد شد

عزم ملت و دولت ایران در مبارزه با تروریسم راسخ‌تر خواهد شد
منبع خبر: ایرنا
دسته خبری: سیاست|دولت

تهران- ایرنا- معاون اول رئیس‌جمهوری در پیامی به مناسبت حادثه تروریستی اهواز تاکید کرد: بدون تردید این اقدامات جنایتکارانه عزم ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران را در مبارزه بی‌امان با تروریسم راسخ‌تر خواهد کرد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس جمهوری، در پیام اسحاق جهانگیری آمده است: حادثه تروریستی امروز اهواز که در نخستین روز هفته دفاع مقدس رخ داد و موجب شهادت جمعی از نیروهای غیور مسلح جمهوری اسلامی ایران و نیز شهادت جمع دیگری از هموطنان عزیزمان بویژه زنان و کودکان بی دفاع و مظلوم شد، نشانه دیگری از طراحی و توطئه گری دشمنان این ملک و ملت است.
در پیام معاون اول رئیس جمهوری تاکید شده است: رژیم های مستبدی که برای پیشبرد اهداف آمریکا و صهیونیسم، مزدور می پرورانند و ثبات و امنیت و یکپارچگی ایران مقتدر را نشانه می گیرند، خود می دانند که در پیشگاه ملت ایران و همه اقوام و مذاهب کشور جایگاه و پایگاهی ندارند و سرانجام خشونت و تروریسم کور، رسوایی منطقه ای و جهانی آتش افروزان است.
جهانگیری در این پیام تصریح کرده است: شهادت مظلومانه این عزیزان را به آحاد ملت ایران، مردم بزرگوار و صبور اهواز و به خصوص بازماندگان داغدار آنان تسلیت می گویم و برای تمام مصدومان این حادثه از خداوند متعال سلامت و بهبودی کامل آرزو می کنم.
معاون اول رئیس جمهوری در این پیام یادآور شده است: بدون تردید این دست از اقدامات جنایتکارانه عزم ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران را در مبارزه بی امان با تروریسم راسخ تر خواهد کرد و تروریست های جنایتکار و حامیان خبیث منطقه ای و خارجی آنها پاسخ این دست اعمال ننگین و ضد انسانی خود را دریافت خواهند کرد.
به گزارش ایرنا، یک تیم تروریستی مسلح وابسته به گروهک تجزیه طلب الاحواز روز شنبه در جریان رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در اهواز پس از پوشیدن لباس سپاه و بسیج به سوی مردم حمله کردند.
در جریان این اقدام دستکم 25 نفر از جمله چند غیر نظامی شهید و 60 نفر دیگر زخمی شدند.
همچنین چهار عامل این حادثه تروریستی هم کشته شدند.
سیام*3061*1535نمایش موجودیت‌ها