date_range دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۱۲:۲۷:۰۰ ب.ظ

ناکامی اسنوکربازان ایران در رقابت‌های جهانی

ناکامی اسنوکربازان ایران در رقابت‌های جهانی
منبع خبر: ایرنا
دسته خبری: ورزش|تنیس

تهران - ایرنا - مرحله مقدماتی رقابت‌های اسنوکر قهرمانی جهان در بخش حرفه‌ای برگزار شد و «حسین وفایی» و «سهیل واحدی» به‌رغم تلاش‌های خود از رسیدن به مرحله اصلی بازماندند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا؛ رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان که از 21 فروردین ماه در شهر «شفیلد» انگلستان آغاز شده است تا 28 همین ماه ادامه خواهد داشت.
وفایی که در نخستین دیدارش در مرحله مقدماتی موفق به پیروزی مقابل «ژانگ آندا» شده بود در دومین مصاف برابر «دنیل ولز» با نتیجه 10 بر 5 مغلوب شد و از رسیدن به مرحله سوم و اصلی این رقابت ها بازماند.
همچنین واحدی دیگر نماینده کشورمان در این مسابقات در مرحله اول مقابل «تیان پنگ فی» با نتیجه 10 بر 5 مغلوب شد و از دور رقابت ها کنار رفت.
به گزارش ایرنا، پیش از این حسین وفایی در سال های 2011 و 2014 و سهیل واحدی در سال 2016 موفق به کسب مقام قهرمانی رقابت های جهانی شده بودند.
همچنین وفایی در سال 2019 در رقابت های آزاد به میزبانی کشور ولز موفق شد در یک هشتم نهایی «مارک سلبی» مرد شماره یک اسنوکر جهان را با نتیجه 4 بر 3 شکست دهد و به جمع 4 نفر برتر این مسابقات راه یابد.
وی در یک چهارم نهایی «اسکات دونالدسون» را با نتیجه 5 بر یک مغلوب کرد و در نیمه نهایی با قبول شکست 6 بر صفر برابر «نیل رابرتسن» استرالیایی از راه یابی به فینال باز ماند.
ورزشی**9029**3783**نمایش موجودیت‌ها