date_range پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۲۸:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

توانمندی دفاعی امروز مدیون خون شهدا است

توانمندی دفاعی امروز مدیون خون شهدا است
منبع خبر: ایرنا
دسته خبری: سیاست|آیین

تهران- ایرنا- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: توانمندی دفاعی و اقتدار موشکی امروز جمهوری اسلامی ایران مدیون خون شهدا است.

به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار دفاعی ایرنا، سردار سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری روز پنجشنبه در آیین تشییع پیکر 135 شهید گمنام دفاع مقدس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ملت ایران باید بدانند که این شهدا زنده هستند و نزد خدا روزی می خورند و هر زمانی که ملت ایران در فشار و تنگنا قرار بگیرند این شهدا هستند که به داد ملت می رسند و اقتدار نظام و مردم را ارتقا می دهند.
وی ادامه داد: امروز خدا را شاکریم که ملت و نظام جمهوری اسلامی در اوج اقتدار قرار دارد و این را مدیون شهیدان هستیم.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: امروز توانمندی دفاعی، تجهیزات و فناوری های مختلف و همچنین در اختیار داشتن توان موشکی با دقت بسیار بالا که مردم ما آنرا در دو مرحله مشاهده کردند، همگی به برکت خون شهدا به دست آمده است.
سرلشکر جعفری توضیح داد: خدا را شکر می کنیم که امروز به برکت خون شهدا از توانمندی خوبی برخورداریم و این توان و خون شهدا امروز بر مردم هم تاثیر گذاشته و بخش عظیمی را همراه خود کرده و در مسیر روشن شهادت قرار داده است.
وی خاطرنشان کرد: امروز حتی دیگر کشورهای منطقه نیز تحت تاثیر خون شهدای انقلاب اسلامی قرار گرفته و در برابر استکبار جهانی و نظام سلطه با عزم راسخ ایستاده اند.
فرمانده کل سپاه در پایان گفت: دشمن باید بداند تا راه شهدا و عشق به شهدا وجود دارد هیچ غلطی نمی تواند بکند و قادر نیست کوچکترین آسیبی به ملت غیور ایران وارد کند.
اجتمام**7029** 9053نمایش موجودیت‌ها