date_range یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۰۲:۲۱:۱۵ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

معاون استاندار فارس: دستاوردهای مهارتی به جامعه معرفی شود، روزنامه شیراز نوین

معاون استاندار فارس: دستاوردهای مهارتی به جامعه معرفی شود، روزنامه شیراز نوین
دسته خبری: جامعه|دولت

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس گفت: دستاوردهای مهارتی باید با استفاده از تمامی ‌ظرفیت‌های تبلیغاتی و آموزشی به جامعه معرفی شود تا مورد استقبال و استفاده قرار گیرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی‌فنی و حرفه‌ای فارس، احمد احمدی زاده در دیدار با مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای فارس افزود: ما در حوزه ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در کنار شما هستیم زیرا، توانمند‌سازی افراد با آموزش‌های مهارتی باعث کاهش جرم در سطح جامعه می‌شود.
وی ضمن ابراز رضایت از عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای فارس بیان داشت: چون دستگاه‌های اجرایی و آموزشی از خدمات و عملکرد شما راضی هستند ما نیز از عملکرد مجموعه فنی و حرفه‌ای و مراکز آموزشی سطح استان رضایت داریم. احمدی زاده حرکت در مسیر قانون را باعث به ثمر رسیدن برنامه‌ها دانست و خاطر‌نشان کرد: لازم است تا با استفاده از ظرفیت فضای مجازی، خبرگزاری‌ها، نشریات و صدا و سیما دستاورد‌های مهارتی را با عدد و رقم به جامعه اعلام کنید تا ضمن آشنایی آحاد مردم با مجموعه اثر گذار فنی و حرفه‌ای، عملکرد و دستاورد‌های شما نیز به صورت ملموس‌تر در اختیار مردم قرار گیرد.
مدیرکل فنی و حرفه‌ای فارس نیز در ادامه با معرفی خدمات آموزشی اداره کل در شاخه‌های مختلف اظهار کرد: تمام تلاشمان اینست که در سال رونق تولید، آموزش‌هایی هدفمند، اثر بخش و معطوف به اشتغال را به جامعه ارائه دهیم.
حشمت کوشکی وجود پنجاه مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای و بیش از هشتصد آموزشگاه آزاد در سطح استان فارس را ظرفیتی عالی به منظور استفاده هم استانی‌ها از دوره‌های مهارتی بر شمرد.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای فارس در پایان تاکید کرد: بدون شک افراد دارای یک یا چند مهارت فنی در جامعه بیکار نخواهند ماند و بایستی با تغییر فرهنگ کار از پشت میز نشینی به سمت مشاغل عملیاتی و کار آفرینی، در جهت رفع معضل بیکاری گام برداریم.
نمایش موجودیت‌ها