تاثیر بازار ثانویه در این روزهای بازار ارز

تاثیر بازار ثانویه در این روزهای بازار ارز
منبع خبر: سیمرغ
دسته خبری: اقتصاد|انرژی

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه درخصوص عبور از روزهای تحریم گفت: قوا با وحدت واقعی، نه سوری و دروغی نظام را از گردنه تحریم به سلامت عبور دهند.

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه در خصوص عبور از روزهای تحریم گفت: قوا با وحدت واقعی، نه سوری و دروغی نظام را از گردنه تحریم به سلامت عبور دهند.

جهانبخش محبی‌نیا عضو کمیسیون برنامه و بودجه ،‌ درباره ۱۲ بسته اجرایی در قالب برنامه جامع پیشنهادی مقابله با آثار تحریم‌ها،‌ گفت: این کار  بسیار منطقی است، کشورها برای مبارزه و مقابله با تهدیدات منطقه‌ای،‌ داخلی و خارجی خود برای روز مبادایشان برنامه و راهبردهای احتیاطی خود را آماده و مدیریت می‌کنند.

تعیین این راهبردها از سوی دولت بسیار قابل ارزش است و حرمت حمایت دارد .

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان این‌که برای جلوگیری از التهابات و نوسانات باید برنامه راهبردی وجود داشته باشد، عنوان کرد:  همان طور که مطرح شده و بسیاری از کارشناسان هم عقیده دارند ما باید برای نحوه مدیریت مالی، مشکلات اقتصادی و جلوگیری از ایجاد التهاب و اضطراب در فضاهای حساسی مانند بازار ارز، سکه، مسکن، خودرو و سایر بازارها تمهیدات لازم را داشته باشیم.

وی با اشاره به آغاز به کار بازار ثانویه، گفت: بازار ثانویه که به عنوان یک راهکار جداگانه و با مشورت پارلمان بخشی از آن اجرا شد، منجر به کاهش دو هزار تومانی قیمت ارز شد.

نماینده مردم میاندوآب با بیان این‌که آدم‌های بی‌صفتی مانند ترامپ قصد خودنمایی دارند، عنوان کرد: برای عبور از این بحران‌ها و مشکلات باید با تکیه بر دستورات و توکل بر خدا صادقانه در جهت رفع مشکلات تلاش و تقلا کنیم؛ مردم هم ما را حمایت خواهند کرد.

برای کاهش هزینه‌ها ما باید به اشتغال،‌ جلوگیری از اسراف و بخشی‌نگری توجه داشته باشیم و قوا باید با تکیه بر وحدت واقعی نه صوری، دروغین و فرمایشی، نظام را از  این گردنه به راحتی عبور دهند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: ilna.ir

نمایش موجودیت‌ها