date_range یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۵۱:۰۰ ق.ظ

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان‌رضوی: انتقال 21 خدمت شرکت گاز به دفاتر پیشخوان دولت

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی گفت: 21  خدمت شرکت گاز از ابتدای آبان ماه به دفاتر پیشخوان دولت انتقال داده می‌شود و شهروندان می‌توانند با مراجعه به نزدیک‌ترین دفاتر پیشخوان به محل زندگی خود از این خدمات استفاده کنند. 

سید احمد علوی در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص واگذاری خدمات شرکت گاز به دفاتر پیشخوان دولت، اظهار کرد: در راستای دستور ریاست جمهور مبنی بر تسهیل خدمات به مشترکین اقدامات مختلفی انجام گرفته و در حال حاضر 21 خدمت دارای شناسه خدمت که  عمده مشترکین و متقاضیان گاز طبیعی یعنی چیزی حدود 98 درصد مردم برای رسیدگی به این خدمات به اداره گاز مراجعه می‌کنند.

وی افزود: برای کاهش رفت‌وآمد شهری و سهولت دسترسی مشترکین به خدمات از اول آبان  کلیه 21 خدمت را به دفاتر پیشخوان انتقال داده و مردم برای انجام خدمات خود به نزدیک‌ترین دفتر پیشخوان به محل زندگی خود رفته و با دریافت کد رهگیری  فرایند کار خود را پیگیری کنند.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: با اشاره به گستردگی فعالیت دفاتر پیشخوان دولت در 465 مرکز در مشهد و شهرستان‌های خراسان رضوی، انتظار می رود با اجرای این طرح شهروندان در نزدیک‌ترین محل زندگی خود نسبت به دریافت خدمات اقدام کنند.

علوی در خصوص معرفی 21 خدمت برون سپاری شده این شرکت به دفاتر پیشخوان دولت، تصریح کرد: این خدمات شامل اشتراک پذیری، ارائه قبض المثنی، ارائه استعلام بدهی، استعلام سازمان‌ها، تغییرنام، اصلاح آدرس، ثبت رقم کنتور، اصلاح قبض، تغییر ظرفیت، تغییر نوع مصرف، رفع اشکال قبض گاز، تست کنتور، نصب علمک، جمع آوری تجهیزات، جابه جایی علمک، قطع و وصل مجدد، ارائه جزئیات محاسبه صورت‌حساب، تفکیک کنتور و درخواست فسخ و تعویض کنتور گاز می‌شود.

 وی ادامه داد: مرکز ارتباطات مردمی شرکت گاز خراسان رضوی به شماره 37074، آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شهروندان برای نظارت بر حسن اجرای این طرح است.

انتهای پیام
نمایش موجودیت‌ها