date_range پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۴۸:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

مهدی خدابخش در لیست مسافران جاکارتا

مهدی خدابخش در لیست مسافران جاکارتا
منبع خبر: تدبیر و امید
دسته خبری: ورزش|تکواندو

بنابراین تیم ملی تکواندو در بخش مردان با ترکیب فرزان عاشورزاده در وزن 58- کیلوگرم، میرهاشم حسینی در وزن 63- کیلوگرم، امیرمحمد بخشی در وزن 68- کیلوگرم، مهدی خدابخش در وزن 80- کیلوگرم و سعید رجبی در وزن 80+ کیلوگرم در بازی‌های آسیایی جاکارتا شرکت می‌کند.

  در پایان رقابتهای انتخاب تیم ملی تکواندو، ترکیب تیم اعزامی به بازیهای آسیایی جاکارتا در هر ۵ وزن مشخص شد.

 رقابتهای تکواندو در بازیهای آسیایی بر خلاف دوره های گذشته در ۴ وزن المپیکی و وزن ۶۳- کیلوگرم برگزار می شود که ترکیب تیم ملی تکواندو کشورمان با برگزاری دو مرحله رقابتهای انتخابی مشخص شد.

بعد از برتری میرهاشم حسینی در وزن ۶۳- کیلوگرم برابر سروش احمدی و سعید رجبی در وزن ۸۰+ کیلوگرم برابر سجاد مردانی، مهدی خدابخشی هم که در مبارزه نخست احمد محمدی را شکست داده بود، در مبارزه دوم عرفان ناظمی را نیز ۱۴ بر ۱۰ شکست داد و حضور خود را در بازیهای آسیایی قطعی کرد.

بنابراین تیم ملی تکواندو در بخش مردان با ترکیب فرزان عاشورزاده در وزن  ۵۸- کیلوگرم، میرهاشم حسینی در وزن ۶۳- کیلوگرم، امیرمحمد بخشی در وزن ۶۸- کیلوگرم، مهدی خدابخش در وزن ۸۰- کیلوگرم و سعید رجبی در وزن ۸۰+ کیلوگرم در بازیهای آسیایی جاکارتا شرکت می کند.

ضمن اینکه آرمین هادی پور، ابوالفضل یعقوبی و سجاد مردانی نیز به مرحله دوم رقابتهای گرندپری در مسکو اعزام خواهند شد.

هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ در بخش تکواندو (پومسه و کیوروگی) از ۲۸ مردادماه تا یکم شهریورماه در  اندونزی برگزار می‌شود.
نمایش موجودیت‌ها