date_range سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ access_time ۰۹:۵۵:۰۰ ق.ظ

آپارتمان‌های زیر متری 10 میلیون در کدام نقاط تهران؟

آپارتمان‌های زیر متری 10 میلیون در کدام نقاط تهران؟
منبع خبر: تدبیر و امید
دسته خبری: اقتصاد|خودرو

این گروه در اغلب مناطق به‌ویژه مناطق 4 تا 16 می‌توانند املاکی در این بازه قیمتی جست‌وجو کنند، اما در مناطق بالاتر آپارتمان‌های تا مترمربعی 10 میلیون تومان اغلب قدیمی‌ساز بوده و سن بنای بیش از 15 سال دارند.

  دنیای اقتصاد نوشت:با وجود اینکه میانگین قیمت هر مترمربع آپارتمان مسکونی در پایتخت در معاملات اسفند ماه به حدود ۱۱ میلیون تومان رسید، اما هنوز شمار زیادی از جست‌وجوگران بازار مسکن به دنبال واحدهای قیمت‌مناسب متناسب با بودجه اندک خود هستند و از این رو بازار آپارتمان‌های تا مترمربعی ۱۰ میلیون تومان به مقصود عده زیادی از متقاضیان مسکن تبدیل شده است.

به اذعان مشاوران املاک در مناطق متوسط رو به پایین اغلب متقاضیان درصدد خرید ملک تا مترمربعی ۱۰ میلیون تومان هستند و البته بخش اعظم همین رقم را هم با دشواری و از طریق وام و به رهن سپردن ملک تامین کرده‌اند، این گروه در اغلب مناطق به ویژه مناطق ۴ تا ۱۶ می‌توانند املاکی در این بازه قیمتی جست‌وجو کنند، اما در مناطق بالاتر آپارتمان‌های تا مترمربعی ۱۰ میلیون تومان اغلب قدیمی‌ساز بوده و سن بنای بیش از ۱۵ سال دارند.

این در حالی است که در مناطق دارای بافت فرسوده نسبتا وسیع همچون مناطق ۷، ۹ و ۱۰ یافتن آپارتمان نوساز در این گروه قیمتی هنوز غیر ممکن نشده است. محله‌های نامجو، خواجه نظام، رودکی، وحیدیه، دماوند، جشنواره، استاد معین، امام حسین (ع) و میدان خراسان از جمله نقاطی هستند که جست‌وجوی آپارتمان زیر ۱۰ سال ساخت و بعضا حتی زیر ۵ سال ساخت تا مترمربعی ۱۰ میلیون تومان در آنها ممکن است.

آپارتمان‌های زیر متری 10 میلیون در کدام نقاط تهران؟

تصویرها
آپارتمان‌های زیر متری 10 میلیون در کدام نقاط تهران؟
نمایش موجودیت‌ها