date_range چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۱۲:۰۷:۰۰ ب.ظ

با پایان رقابت‌های جام فجر قم نایب‌قهرمان فلوربال باشگاه‌های ایران شد

با پایان رقابت‌های جام فجر قم نایب‌قهرمان فلوربال باشگاه‌های ایران شد
منبع خبر: خبرگزاری فارس
دسته خبری: ورزش|تکواندو

تیم هیئت انجمن‌های ورزشی استان قم با کسب مقام دوم و عنوان نایب‌قهرمانی به کار خود در پیکارهای کشوری فلوربال جام فجر پایان داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، نخستین دوره مسابقات فلوربال قهرمانی باشگاه‌های کشور با عنوان جام فجر به همت انجمن فلوربال فدراسیون انجمن‌های ورزشی به میزبانی هیات انجمن‌های ورزشی استان مازندران در شهر ساری به انجام رسید و برترین‌های خود را شناخت.

مربی تیم فلوربال هیات انجمن‌های ورزشی استان قم در گفت‌ وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: تیم‌های شرکت کننده در این دوره از مسابقات به میزبانی سالن شهرداری شهرستان ساری با یکدیگر به شکل دوره‌ای به رقابت پرداختند، بازی‌هایی که در آن پنج تیم حضور داشتند و رقابت آنها برای قهرمانی از کیفیت قابل توجهی برخوردار بود.

حسین خلیلی اضافه کرد: این نخستین دوره مسابقات فلوربال لیگ باشگاه‌های کشور بود که در گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب با عنوان یادواره شهید سیدمصطفی علمدار به انجام رسید و تیم هیات انجمن‌های ورزشی قم بعد از زنجان به مقام نایب‌قهرمانی این رقابت‌ها دست یافت.

وی خاطرنشان کرد: در رده‌بندی نهایی این رقابت‌ها تیم فلوربال هیات زنجان با کسب هشت امتیاز رتبه نخست را به خود اختصاص داد، تیم هیات انجمن‌های ورزشی قم نایب‌قهرمان شد و مازندران (الف) روی سکوی سوم ایستاد، ضمن اینکه تیم‌های کردستان و مازندران (ب) نیز در این مسابقات حضور داشتند .

مربی تیم فلوربال هیات انجمن‌های ورزشی استان قم که از جمله بازیکنان ملی‌پوش این رشته نیز به شمار می‌رود تصریح کرد: تیم فلوربال قم در حالی به مقام نایب‌قهرمانی سال 1396 لیگ فلوربال باشگاه‌های کشور رسید که دو ماه قبل رتبه چهارم قهرمانی کشور را در اصفهان به دست آورده بود.

وی در پایان اظهار کرد: فلوربال قم دارای چند بازیکن ملی‌پوش است که به واسطه درخشش در مسابقات مختلف داخلی توانایی و قابلیت‌های فنی خود را به کادر فنی تیم ملی نشان داده‌اند و اکنون در جمع اردونشین ‌های تیم اعزامی به رقابت‌های برون‌مرزی قرار دارند.

انتهای پیام/و

نمایش موجودیت‌ها