date_range سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۱۸:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان- کرواسی 2 شکست و 2 پیروزی برای فرنگی‌کاران کشورمان در پنج وزن دوم/ معروف‌خانی حذف شد

رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان- کرواسی 2 شکست و 2 پیروزی برای فرنگی‌کاران کشورمان در پنج وزن دوم/ معروف‌خانی حذف شد
منبع خبر: خبرگزاری فارس
دسته خبری: ورزش|کشتی

نمایندگان کشورمان در مسابقات پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی فرنگی جوانان جهان صاحب 2 شکست و 2 پیروزی شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان که از صبح دیروز در شهر ترنوا کشور اسلواکی آغاز شده است که نمایندگان کشورمان از صبح امروز در اوزان 60، 67، 72 ، 82 و 97 کیلوگرم به مصاف حریفانشان رفته‌اند که صاحب 2 شکست و 2 پیروزی شدند.

* نتایج مسابقات 5 فرنگی‌کار کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 60 کیلوگرم که 23 نفر حضور دارند علیرضا نجاتی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف ایوو ایلیف از بلغارستان می‌رود و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور سوم با برنده کشتی‌گیران چین و آلمان مبارزه خواهد کرد.

در وزن 67 کیلوگرم یوسف حسینوند در دور نخست با نتیجه 5 بر 3 مغلوب بخشیلوف از ازبکستان شد. وی برای ادامه کار در گروه شانس مجدد باید منتظر فینالیست شدن این حریف ازبک باشد. در این وزن 30 کشتی گیر به روی باسکول رفتند.

در وزن 72 کیلوگرم که 30 کشتی‌گیر حضور دارند امین کاویانی نژاد در دور اول با نتیجه 8 بر صفر حسین اف از ازبکستان را شکست داد. وی در دور دوم به مصاف برنده کشتی‌گیران الجزایر و کرواسی می‌رود.

در وزن 82 کیلوگرم حسین فروزنده در مبارزه نخست کیم از کره جنوبی را با نتیجه 8 بر 3 شکست داد. وی در دور دوم با برنده نمایندگان صربستان و هند پیکار می‌کند. در این وزن 25 نفر شرکت کرده‌اند.

در وزن 97 کیلوگرم که 25 نفر به روی تشک می‌روند، وحید دادخواه در دور اول با نتیجه ۵ بر یک مغلوب ساوولاینن از فنلاند. وی برای ادامه کار در گروه شانس مجدد باید منتظر فینالیست شدن این حریف فنلاندی باشد.

همچنین بهرام معروف خانی در وزن ۶۳کیلوگرم که روز گذشته (دوشنبه) پس از باخت مقابل حریف مصری در دور نخست و با توجه به فینالیست شدن حریفش، به گروه بازنده‌ها رفته بود،امروز (سه‌شنبه) در نخستین دیدار خود در گروه بازنده‌ها برابر لری ابولادزه از گرجستان ۵ بر ۳ شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در جریان رقابت‌های ۵ وزن نخست پویا ناصرپور در ۵۵، محمد هادی ساروی در ۸۷ و امین میرزازاده در ۱۳۰ کیلوگرم راهی دیدار فینال شدند و امشب (سه‌شنبه) برای کسب مدال طلای جهان به مصاف رقبایشان می روند. بهرام معروف خانی در وزن ۶۳ و شاهین عفیفی در وزن ۷۷ کیلوگرم نیز از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

انتهای پیام/س

نمایش موجودیت‌ها