date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۵:۳۲:۰۰ ب.ظ

سرمربی تیم فوتسال بانوان سیاه‌جامگان: بزرگترین سرمایه تیم ما انگیزه و همدلی است/ مصدوم و محروم نداریم

سرمربی تیم فوتسال بانوان سیاه‌جامگان: بزرگترین سرمایه تیم ما انگیزه و همدلی است/ مصدوم و محروم نداریم
منبع خبر: خبرگزاری فارس
دسته خبری: ورزش|فوتسال

سرمربی تیم فوتسال بانوان سیاه‌جامگان گفت: این نخستین حضور مادر لیگ برتر فوتسال است و تلاش می‌کنیم تا بتوانیم در پایان فصل به جایگاه مطلوبی دست پیدا کنیم.

فاطمه شریف امروز  در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد درباره بازی فردای تیمش مقابل دانشگاه آزاد تهران اظهار کرد: بازیکنان ما کم‌تجربه هستند اما بزرگ‌ترین سرمایه تیم انگیزه و همدلی است و تلاش می‌کنیم تا در بازی امروز نتیجه خوبی را کسب کنیم.

وی در مورد شرایط تیمش اظهار کرد: این هفته تمرین‌های خوبی انجام دادیم تا بتوانیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم. بعد از بازی با نفت، برخی بازیکنانم مصدومیت‌های جزئی داشتند که برطرف شد و خوشبختانه مقابل دانشگاه آزاد تهران مصدوم و محروم نداریم.

سرمربی تیم فوتسال بانوان سیاه‌جامگان در ارزیابی تیم حریف افزود: تیم دانشگاه آزاد یکی از سه مدعی قهرمانی لیگ است. کادر فنی این تیم شهرزاد مظفر سرمربی تیم ملی بزرگسالان است و این تیم چندین سال سابقه حضور در لیگ برتر دارد و همیشه جزو مدعیان قهرمانی یا نایب قهرمانی بوده است و امسال هم روند خوب سابق را در پیش گرفته‌اند.

وی افزود: سه بازیکن خوب مشهدی در این تیم بازی می‌کنند که اگر این بازیکنان را می‌توانستیم در ابتدای لیگ جذب کنیم، الان این تیم سیاه‌جامگان بود که جزو سه تیم برتر قرار داشت.

شریف اظهار کرد: با وجود اولین حضور سیاه‌جامگان در لیگ برتر توقعات از تیم ما بالا است و همه نگاه ویژه‌ای به این تیم دارند. به هر شکل تلاش می‌کنیم تا بتوانیم در پایان فصل به جایگاه مطلوبی دست پیدا کنیم.

وی در ادامه افزود: اکثر بازیکنان تیم ما جوان و کم‌تجربه هستند اما ما نیروی انگیزه و همدلی داریم که همه تیم‌ها این امتیاز را ندارند و این سبب موفقیت ما می‌شود.

انتهای پیام/ی

نمایش موجودیت‌ها