date_range سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۴۶:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

اردوهای تیم ملی هندبال در اردیبهشت آغاز می‌شود رجبی: قیمت دلار روی برآوردهای اولیه ما تاثیر گذاشت/ گزینه‌های مدنظرمان درگیر پلی‌آف اروپا هستند

اردوهای تیم ملی هندبال در اردیبهشت آغاز می‌شود رجبی: قیمت دلار روی برآوردهای اولیه ما تاثیر گذاشت/ گزینه‌های مدنظرمان درگیر پلی‌آف اروپا هستند
منبع خبر: خبرگزاری فارس
دسته خبری: ورزش|هندبال

دبیر فدراسیون هندبال گفت: قرارداد مربیان خارجی به دلار حساب می‌شود و تغییر قیمت دلار روی برآوردهای اولیه ما تاثیر گذاشت.

محمدرضا رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد انتخاب سرمربی برای تیم ملی هندبال ایران اظهار داشت: پس از برگزاری جلسات مختلف و بررسی گزینه‌های متعدد روی 2-3 گزینه به جمع‌بندی رسیده‌ایم و قراردادهای اولیه را برای آنها ارسال کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه تا دو روز دیگر خبرهای خوبی منتشر خواهد شد، ادامه داد: تعدادی از مربیانی که مدنظر ما بودند زمان زیادی نداشتند و برخی دیگر از آنها آزاد نبودند، چون در حال حاضر درگیر مسابقات اروپایی هستند و پس از آن هم می‌خواهند حدود یک ماه در کنار خانواده خود باشند، اما ما چنین زمانی نداریم. ما گزینه‌ای می‌خواهیم که بلافاصله بعد از اتمام کارش در اروپا به ایران بیاید.

دبیر فدراسیون هندبال درمورد تاثیر تغییر قیمت دلار بر انتخاب سرمربی خاطرنشان کرد: به هر حال می‌دانیم که قرارداد مربیان اروپایی به دلار است. ما برای عقد قرارداد اولیه برآوردی داشتیم که تغییر ناگهانی قیمت دلار این برآوردها را تحت تاثیر قرار داد. 

رجبی درخصوص آغاز اردوی تیم ملی هندبال عنوان کرد: اردوهای تیم ملی از اردیبهشت ماه آغاز می‌شود. اگر سرمربی خارجی تا آن زمان انتخاب شود و به ایران بیاید کار را با او شروع خواهیم کرد و در غیر اینصورت کار با کادر ایرانی آغاز خواهد شد. ضمن اینکه در اردوی اول تیم ملی لژیونرها حضور نخواهند داشت. 

انتهای پیام/س

نمایش موجودیت‌ها