date_range یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۴۲:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

اولین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته - تبریز سرمربی آلمان: از تلاش بازیکنانم راضی هستم/ صالحی: جوانان ایران مقابل آلمان بازی خوبی به نمایش گذاشتند

اولین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته - تبریز سرمربی آلمان: از تلاش بازیکنانم راضی هستم/ صالحی: جوانان ایران مقابل آلمان بازی خوبی به نمایش گذاشتند
منبع خبر: خبرگزاری فارس
دسته خبری: ورزش|والیبال

سرمربی تیم ملی آلمان پس از شکست مقابل تیم ایران در اولین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، میشائیل مرتن پس از شکست شاگردانش برابر تیم ملی والیبال نشسته ایران در چهارمین روز لیگ جهانی افزود: ایران تیم قدرتمند جهان است و همیشه مسابقه با این تیم سخت است.

وی با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در دیدار با ایران گفت: به رغم تلاش بازیکنانم برابر ایران شکست خوردیم و تلاش آنان برای کسب امتیاز تا آخر مسابقه قابل تقدیر است.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته آلمان درباره میزبانی این رقابت‌ها نیز گفت: امکانات بسیار خوبی برای برگزاری این رقابت‌ها مهیا شده است. امکانات خوب و عالی از نظر سالن مسابقه، سالن تمرین و هتل محل اسکان برای این رقابت‌ها در نظر گرفته شده است.

* صالحی: بازیکنان جوان ایران مقابل آلمان بازی خوبی به نمایش گذاشتند

رمضان صالحی، لیبروی تیم ملی والیبال نشسته ایران عملکرد ملی‌پوشان جوان در دیدار با آلمان را خوب ارزیابی کرد. وی پس از پیروزی برابر آلمان در چهارمین روز لیگ جهانی والیبال نشسته افزود: بازی بسیار خوبی مقابل آلمان داشتیم. سرمربی تیم بیشتر از ترکیب جوانان در این مسابقه استفاده کرد و به نظرم خوب و روان بازی کردند.

وی درباره مسابقه با آمریکا در آخرین روز دور مقدماتی گفت: مسابقه با آمریکا سخت نیست، اما دلیل نمی‌شود که تلاش نکنیم. فردا برابر آمریکا نیز با تمام بازی می‌کنیم و با شکست این تیم به دیدار نهایی راه خواهیم یافت که تیم بدون شکست باقی بمانیم.

تیم ملی والیبال نشسته ایران در چهارمین روز لیگ جهانی موفق به شکست 3 بر صفر آلمان شد تا همچنان بدون شکست در صدر جدول این رقابت ها باقی بماند.

انتهای پیام/س

نمایش موجودیت‌ها