date_range پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ access_time ۰۷:۱۸:۰۰ ق.ظ

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی‌شهر در مجلس: سمنان جاذبه توریست‌درمانی دارد/ چشمه‌های آب‌گرم باید فعال شود

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی‌شهر در مجلس: سمنان جاذبه توریست‌درمانی دارد/ چشمه‌های آب‌گرم باید فعال شود
منبع خبر: خبرگزاری فارس

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی‌شهر در مجلس با بیان اینکه استان جاذبه توریست‌درمانی دارد، چشمه‌های آب‌گرم باید فعال شود، گفت: طبیعت‌گردی نباید فراموش شود.

احمد همتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس استان سمنان اظهار کرد: خوشبختانه گردشگری در بدنه مدیریت استان در نگاه استاندار و مدیر جدید گردشگری و میراث فرهنگی استان ویژه است.

وی ادامه داد: اهمیت حوزه میراث فرهنگی و گردشگری بیش از گذشته در بدنه مدیریت استان جا افتاده است و پیگیر فعال‌تر کردن جنبه‌های گردشگری استان هستند.

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پیش‌بینی ما انجام حرکت‌های خوب و مهم در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری در سال 97 است، تصریح کرد: طبیعت‌گردی نباید فراموش شود، چراکه استان سمنان از جاذبه‌های طبیعی خاصی برخوردار است و ابعاد تاریخی و مذهبی نیابد فراموش شود.

همتی با تاکید بر اینکه باید پنجره زیبای جاذبه طبیعی، تاریخی، مذهبی گردشگری و میراث فرهنگی سمنان روی گردشگران باز شود، افزود: تا بیش از گذشته مردم و توریست‌ها با جاذبه‌های گردشگری آشنا شوند.

وی با بیان اینکه استان جاذبه توریست درمانی هم دارد، اضافه کرد: چشمه‌های آب گرم را داریم که پیگیر فعال‌شدن آن هستیم تا در اختیار مردم قرار بگیرد و بتوانند از آن استفاده کنند و وضعیت حوزه گردشگری استان در آینده بهتر از گذشته خواهد شد.

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید از طریق گردشگری هم درآمدزایی صورت بگیرد، اظهار کرد: باید استفاده بهینه از این ظرفیت‌ها انجام شود.

انتهای پیام/ذ

نمایش موجودیت‌ها