date_range چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۴۹:۰۰ ب.ظ

واعظی در حاشیه جلسه هیئت دولت: مهمترین موضوع امروز هیئت دولت «گرانی «بود/ اجناسی که در انبار مانده در اختیار مردم قرار گیرد

واعظی در حاشیه جلسه هیئت دولت: مهمترین موضوع امروز هیئت دولت «گرانی «بود/ اجناسی که در انبار مانده در اختیار مردم قرار گیرد
منبع خبر: خبرگزاری فارس
دسته خبری: سیاست|دولت

رئیس دفتر رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه رئیس‌جمهور خواست همه دستگاه‌های ذیربط به موضوع گرانی ورود کنند، گفت: از سوی دیگر اجناسی که در انبار مانده به سرعت در اختیار مردم قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس واعظی رئیس دفتر رئیس‌جممهور پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران درباره جلسه امروز هیات دولت اظهارداشت:‌ موضوعات مختلفی در دولت مطرح شد و مصوباتی داشتیم که ممهمترین بحت درباره گرانی بود.

وی بر همین اساس تصریح‌کرد: شاهد بودیم حتی بخش‌هایی که ارز 4200 می‌گیرند محاسبات دقیقی برای قیمت جاری ندارند.

واعظی با تاکید بر اینکه رییس‌جمهور خواستند همه دستگاه‌های ذیربط به موضوع گرانی ورود کنند، افزود: از سوی دیگر اجناسی که در انبار مانده به سرعت در اختیار مردم قرار گیرد.

رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور خطاب به خودروسازی داخلی، گفت: خودروسازها خودروها را با قیمت مصوب در اختیار مردم قرار دهند.

وی ادامه داد: گرانی از موضوعات جدی است که آقای روحانی، وزرا و مسئولان ذیربط را مسئول کرده و هفته آینده (دوشنبه) ایشان جلسه‌ای را برای تصمیم‌گیری در مورد این موضوع برگزار خواهد کرد.

رییس دفتر رییس‌جمهور درباره گرانی سکه نیز یادآورشد: قرار شده است بحث‌های لازم در مورد این موضوع صورت گیرد و تصمیم‌هایی در این رابطه اتخاذ شود.

ادامه دارد...

نمایش موجودیت‌ها