date_range پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۵۴:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

یزدانیان: حق‌الزحمه 5 هزار حق‌التدریس دانشگاه فنی و حرفه‌ای پرداخت شد

یزدانیان: حق‌الزحمه 5 هزار حق‌التدریس دانشگاه فنی و حرفه‌ای پرداخت شد
منبع خبر: خبرگزاری فارس
دسته خبری: اقتصاد|تحصیل

سرپرست اداره‌کل امور مالی دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت: حق‌الزحمه 5 هزار نفر از نیروهای حق‌التدریس این دانشگاه که اطلاعات آنها در سیستم مروارید تکمیل شده بود، پرداخت شد.

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از دانشگاه فنی و حرفه‌ای، حمید یزدانیان سرپرست اداره کل امور مالی در مصاحبه با روابط عمومی دانشگاه با اعلام پرداخت مرحله اول حق الزحمه اساتید حق التدریس گفت: با تلاش‌های گسترده­ رؤسای استان ها و مدیران مالی مراکز و کارشناسان حوزه مالی سازمان مرکزی، امروز حق الزحمه ۵ هزار نفر از نیروهای حق التدریس که اطلاعات آنها در سیستم مروارید تکمیل شده بود پرداخت شد.

یزدانیان افزود: یکی از  دغدغه های اصلی ریاست دانشگاه، امور آموزشی، پرداخت به موقع حق‌الزحمه اساتید با کمترین دغدغه است که اداره کل مالی در این راستا لازم دید یک بازنگری در روش ها و شیوه های پرداخت اعمال کند.

وی با اشاره به ضرورت های عبور از شیوه های سنتی به رویه های نو آورانه و خلاقانه گفت: بدیهی است هر تغییر و رویه جدیدی مشکلات خاص خود را دارد و به ویژه در گام‌های اولیه ممکن است خطاهایی هم بروز و ظهور یابد. به همه اساتید اطمینان می دهیم که تمام تلاش خود را برای کمترین خطا و پرداخت حق الزحمه اساتید ارجمند را تا رضایت کامل وفق مقررات انجام دهیم. ضمن اینکه منتظر ایده ها و نظرات شما برای بهینه سازی هرچه بیشتر این فرایند هستیم.

انتهای پیام/ 

 

نمایش موجودیت‌ها