date_range سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۰۴:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

انصاری‌فرد: تلاش می‌کنم تا آقای گل لیگ یونان شوم/باید در تمام بازی‌ها پیروز شویم

انصاری‌فرد: تلاش می‌کنم تا آقای گل لیگ یونان شوم/باید در تمام بازی‌ها پیروز شویم
منبع خبر: خبرگزاری فارس
دسته خبری: ورزش|فوتبال

مهاجم ایرانی المپیاکوس پس از درخشش برای تیمش مقابل کرکرا در لیگ یونان گفت: هیچ توجیهی برای مادر این بازی وجود نداشت و باید پیروز می‌شدیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، المپیاکوس شب گذشته در هفته بیست و هفتم سوپر لیگ یونان به درخشش کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی خود مقابل تیم کرکرا با نتیجه ۵ بر یک به پیروزی رسید. کریم در این یک گل و یک پاس گل داد.

کریم انصاری فرد پس از این بازی گفت: خیلی خوشحالم که بار دیگر مقابل هوادارانمان بازی می کردیم. آنها همیشه به ما انرژی می دهند و این تشویق های آنها است که به ما انرژی مضاعف می دهد تا ۹۰ دقیقه بجنگیم. می دانم که در این بازی کمی آنها از ما خشمگین شدند ولی ما تلاش کردیم تا این پیروزی زیبا را به دست بیاوریم.

وی افزود: هیچ توجیهی برای ما در این بازی وجود نداشت و باید پیروز می شدیم. ما باید در تمام بازی ها ۳ امتیاز کامل را بگیریم.

کریم درباره اینکه برای بازی کردن در جام جهانی روسیه می خواهد آقای گل سوپر لیگ یونان شود، گفت: این هم چیزی موثر است. من تمام تلاشم را می کنم تا بتواتم آقای گل سوپر لیگ یونان شوم پس از آن می بینیم چه اتفاقی می افتد.  پس از گلزنی با حاج صفی خوشحالی کردم چون دوستانی مثل بردار هستیم و به همین خاطر به طرفش رفتم.

انتهای پیام/ر

 

نمایش موجودیت‌ها