date_range یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۴۸:۰۰ ب.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

خادمی در تذکر شفاهی: حادثه اهواز با دستور آمریکا و دولت‌های قرون وسطایی منطقه رخ داد

خادمی در تذکر شفاهی: حادثه اهواز با دستور آمریکا و دولت‌های قرون وسطایی منطقه رخ داد
منبع خبر: خبرگزاری فارس
دسته خبری: سیاست|مجلس

نماینده مردم ایذه در مجلس گفت: حادثه تروریستی روز گذشته اهواز با دستور و پشتیبانی آمریکا و دولت‌های عقب‌مانده و قرون وسطایی منطقه رخ داد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، هدایت‌الله خادمی نماینده مردم ایذه در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز پارلمان طی تذکری شفاهی اظهار داشت:  حادثه تروریستی روز گذشته اهواز با دستور و پشتیبانی آمریکا و دولت‌های عقب مانده و قرون وسطایی منطقه رخ داد.

وی افزود: انتظار این است که دولت ایران با دولت های تازه به دوران رسیده و کشورهای دست نشانده مماشات نکند و همانطور که آنان تلاش می کنند امنیت ایران را به خطر بیاندازند، برخورد کوبنده ای با آنان کند تا حد خود را بدانند.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین لازم است وزیر کشور و اطلاعات درباره موضوعات استان خوزستان تدابیر متفاوتی را به کار گیرند.

خادمی بیان کرد: سکوت معنادار برخی از کشورهای خلیج فارس پس از این جنایت، نشان از رضایت و شادی‌شان از این خیانت است. این در حالی است که ما سالها برای آنها پدری و برادری کردیم.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم که این کشورها بفهمند که اگر ایران بخواهد با آنان مقابله کند، باید یک روزه تاج و تخت خود را رها کرده و به اربابانشان بپیوندند.

انتهای پیام/

نمایش موجودیت‌ها