date_range دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ access_time ۱۲:۰۸:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

در گفت وگو با خبرنگار اعزامی فارس به هلند هروی: بچه‌های ما تنها 2 تا 3 روز پیش از اعزام به هلند دور هم جمع شده بودند/ وعده ما لیگ جهانی ترکیه

در گفت وگو با خبرنگار اعزامی فارس به هلند هروی: بچه‌های ما تنها 2 تا 3 روز پیش از اعزام به هلند دور هم جمع شده بودند/ وعده ما لیگ جهانی ترکیه
منبع خبر: خبرگزاری فارس
دسته خبری: ورزش|کاراته

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: بالاخره از این مسابقات یک بازخورد خوبی به دست آوردیم که بتوانیم در مسیر راهی که هدف اصلی ما است؛ مسابقات قهرمانی آسیا، بازی‌های آسیایی اندونزی و همین‌طور جهانی اسپانیا مثل گذشته پرقدرت ظاهر شویم.

شهرام هروی در گفت و گو با خبرنگار اعزامی فارس به هلند پس از پایان سومین مرحله رقابت های لیگ جهانی کاراته وان، اظهار داشت: روتردام میزبان سومین مرحله لیگ جهانی کاراته وان بود که این دوره از رقابت ها نیز سطح بالایی داشت.این طور نیست که بگوییم سطح هر کدام از لیگ های جهانی متفاوت است، در این رقابت ها نیز قهرمانانی بودند که از رسیدن به مدال باز ماندند و قهرمانانی بودند که توانستند خوش به درخشند.

سرمربی تیم ملی کاراته در ادامه گفت: نکته بارز اینکه؛ آک داش ترکیه ای؛ در فرانسه برنز کسب کرده بود؛ در لیگ جهانی امارات کیوان بابان او را شکست داد و حذف شد؛ اما او در هلند مدال طلا کسب کرد و در پاریس مقابل پورشیب شکست خورده بود. به هر حال بعد از نتایج خوبی که در پاریس کسب کردیم؛ مسابقات قهرمانی کشور، لیگ کاراته وان امارات و سوپر لیگ و انتخابی تیم ملی  را پیش رو داشتیم؛ همه این اتفاقات بهانه ای شد تا ما فرصت برگزاری اردو نداشته باشیم، بچه های ما تنها ۲ تا ۳ روز پیش از اعزام به هلند دور هم جمع شده بودند.

هروی در پاسخ به این سوال که آیا از نتایج راضی بودید یا خیر گفت: با اینکه توقع ما بیشتر از این بود؛ اما متاسفانه این اتفاق رخ نداذ؛ بالاخره از این مسابقات یک بازخورد خوبی به دست آوردیم که بتوانیم در مسیر راهی که هدف اصلی ما است؛ مسابقات قهرمانی آسیا، بازی های آسیایی اندونزی و همین طور جهانی اسپانیا مثل گذشته پر قدرت ظاهر شویم.

وی در ادامه صحبت های خود گفت: مطمئنا مشکلاتی در تیم بوده که این اتفاقات رخ داده و کادر فنی این موضوع را بررسی خواهد داد؛ مشکلاتی و در کنار آن نقاط ضعف مطمئنا بخشی از آن فنی بوده؛ حل خواهد شد. در هر صورت مسیر؛ مسیر دشواری است، بچه های تیم ملی ایران و پتانسیل کاراته ایران به لطف خدا بازهم از این مسیر دشوار با سر بلندی عبور خواهند کرد.

هروی در ادامه عنوان کرد: ما از لیگ جهانی فرانسه به این طرف؛ روی این موضوع بررسی می کنیم که چرا این اتفاق برای ما رخ داده اما ترکیه ای ها؛در بخش مردان که تنها یک مدال برنز در پاریس کسب کرده بودند؛ اما در هلند فوق العاده ظاهر شدند؛ آنها سه مدال طلا، یک نقره و دو برنز کسب کردند. انشااالله با نشستی که با کارشناسان خبره، مسولان فنی خواهیم داشت؛ آسیب شناسی خواهیم کرد تا در لیگ جهانی ترکیه دوباره درخشان ظاهر شویم.

وی در پایان صحبت های خود با تبریک سال نو و آرزوی موفقیت برای همه مردم ایران گفت: سال ۹۶با تمام تلخی و شیرینی های خود به پایان رسید، از دست دادن پدرم و نتایج کاراته وان هلند باعثشد تلخ ترین سال برای من باشد. در هر صورت با مشکلات مالی که فدراسیون داشت؛ مسولان فدراسیون تیم ملی را مثل همیشه حمایت کردند تا ملی پوشان راهی لیگ جهانی هلند شوند تا از کوران مسابقات به دور نباشند؛ جا دارد از مسولان فدراسیون تشکر کنیم. پیشاپیش سال نو را به همه هموطنان عزیزم تبریک می گویم و امیدوارم سالی پر از سلامتی و برکت داشته باشند و انشاالله موفق باشند.

انتهای پیام/

نمایش موجودیت‌ها