date_range جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۲۸:۰۰ ق.ظ

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا مطرح کرد اتخاذ تدابیر ویژه برای برقراری امنیت مسافران و زائران امام رضا (ع)

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا مطرح کرد اتخاذ تدابیر ویژه برای برقراری امنیت مسافران و زائران امام رضا (ع)
منبع خبر: خبرگزاری فارس

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا از اتخاذ تدابیر ویژه برای برقراری امنیت مسافران و زائران امام هشتم (ع) از سوی نیروی انتظامی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، سردار ابراهیم کریمی پیش از ظهر امروز با حضور در استان سمنان از وضع برقراری نظم و امنیت در این استان و راه‌های مواصلاتی بازدید و در جلسه قرارگاه نوروزی استان سمنان شرکت کرد.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا در این جلسه گفت: عملکرد پلیس استان سمنان در جاده‌ها و داخل شهرها بر اساس ارزیابی صورت‌گرفته بسیار خوب بود.

وی اضافه کرد: تدابیر بسیار خوبی برای برقراری امنیت مسافران و زائران امام هشتم (ع) پیش‌بینی شده است که از سوی نیروی انتظامی اجرایی می‌شود.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا همچنین بر لزوم خدمات‌رسانی ویژه به مسافران نوروزی و زائران رضوی در راه‌های کشور از جمله محورهای مواصلاتی استان سمنان تاکید کرد.

کریمی یادآور شد: پلیس می‌کوشد تا در ایام تعطیلات نوروزی، امنیت مسافران و نیز شهروندانی که در شهرها و روستاها حضور دارند، به‌خوبی تامین شود و از هیچ کوششی در این راه دریغ نخواهیم کرد.

وی اضافه کرد: ماموران پلیس در همه حال آماده هستند تا به مردم خدمت کنند و این خدمات‌رسانی تا امروز به شکل مطلوبی ادامه داشته است.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا از مسؤولان انتظامی و امنیتی استان سمنان نیز خواست که تا پایان تعطیلات نوروزی با تمام قوا به تامین امنیت جاده‌ها و عبور و مرور و نیز شهرها و روستاها توجه داشته باشند.

انتهای پیام/ذ

نمایش موجودیت‌ها