date_range دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ access_time ۰۵:۲۴:۰۰ ب.ظ

جاوید در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد آغاز داوری آثار دومین جشنواره ققنوس از هفته اول شهریور

جاوید در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد آغاز داوری آثار دومین جشنواره ققنوس از هفته اول شهریور
منبع خبر: خبرگزاری فارس

دبیر علمی دومین جشنواره فرهنگی، هنری و دانشجویی ققنوس ضمن اشاره به اینکه آغاز داوری آثار دومین جشنواره ققنوس از هفته اول شهریور، گفت: بیش از 600 اثر هنری به جشنواره ققنوس برای داوری راه یافتند.

هوشنگ جاوید دبیر علمی دومین جشنواره فرهنگی، هنری و دانشجویی ققنوس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزای فارس، بیان داشت: بیش از 600اثر هنری از بین 12 هزار اثر هنری ارائه شده به جشنواره ققنوس به مرحله نهایی جهت داوری راه یافتند.

وی با اشاره به آغاز روند داوری آثار از 7 شهریور ماه، افزود: ترکیب داوران این دوره از جشنواره، ترکیبی از داوران پیشکسوت که هنرمندان با تجربه هر عرصه هستند و داوران جوان است که از هنرمندان متخصص عضو باشگاه فارغ التحصیلان بسیج دانشجویی انتخاب می‌شوند.

جاوید همچنین با اشاره به برگزاری مرحله استانی این جشنواره در نیمه دوم سال 95 و در27استان کشور، خاطر نشان کرد: مرحله کشوری دومین جشنواره فرهنگی، هنری دانشجویی ققنوس، از خرداد ماه امسال آغاز شده که اختتامیه و اعلام برگزیدگان این جشنواره، احتمالا در روزهای اول و دوم آذرماه در شهر تهران خواهد بود.

وی همچنین در پایان اضافه کرد: یکی از نکات برجسته این جشنواره، ارائه بیش از 12هزار اثر هنری در مرحله اولیه جشنواره بود که نشان دهنده استقبال خوب هنرمندان جوان و دانشجوی کشور از جشنواره ققنوس که به همت بسیج دانشجویی برگزار شده، است.

انتهای پیام/

نمایش موجودیت‌ها

آگهی