date_range چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ access_time ۰۳:۳۹:۰۰ ب.ظ

در جلسه کمیته برنامه‌ریزی آبیک مطرح شد مسکوت ماندن 10 ساله پروژه استخر آبیک

در جلسه کمیته برنامه‌ریزی آبیک مطرح شد مسکوت ماندن 10 ساله پروژه استخر آبیک
منبع خبر: خبرگزاری فارس

در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان آبیک از مسکوت ماندن اجرای 10 ساله پروژه استخر مجموعه ورزشی پیامبر اعظم (ص) شهر آبیک سخن به میان آمد.

به گزارش خبرگزاری فارس از آبیک، جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان آبیک پیش از ظهر امروز با حضور سیدمحمد حسینی سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک و جمعی از مسؤولان این شهرستان و نمایندگان برخی ادارات کل در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

علیرضا رمضانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آبیک در این جلسه گفت: با توجه به اینکه اعتبار پروژه استخر مجموعه ورزشی پیامبر اعظم(ص) شهر آبیک از محل اعتبارات ملی باید تامین می‌شد، تاکنون این مهم محقق نشده و پروژه مسکوت مانده است.

وی افزود: از سوی اداره‌کل ورزش و جوانان استان قزوین مقرر شده در قالب ماده 27 استخر مذکور را واگذار کند اما تا امروز موفق به واگذاری نشده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آبیک ادامه داد: به شهرداری و دستگاه‌های دیگر شهرستان آبیک برای واگذاری استخر مجموعه ورزشی پیامبر اعظم(ص) پیشنهاد داده شد و مورد استقبال هم قرار گرفت اما گامی در این زمینه برداشته نشد.

رمضانی اضافه کرد: اگر استخر مجموعه ورزشی پیامبر اعظم(ص) به بخش دولتی و یا خصوصی واگذار شود، بازگشت سرمایه صورت گرفته و سوددهی قابل توجهی هم به همراه دارد.

وی خاطرنشان کرد: تکلیف استخر مذکور قطع به یقین پیگیری شده و اطلاع‌رسانی می‌شود.

انتهای پیام/77006/ 40/م

نمایش موجودیت‌ها