date_range شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ access_time ۱۱:۰۱:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

در لیگ تیراندازی ایران رقم خورد برتری بانوان تفنگدار قم برابر آماج/ روحیان شاخص‌ترین بانوی تیرانداز قم

در لیگ تیراندازی ایران رقم خورد برتری بانوان تفنگدار قم برابر آماج/ روحیان شاخص‌ترین بانوی تیرانداز قم
منبع خبر: خبرگزاری فارس
دسته خبری: ورزش|تیراندازی

بانوان تفنگدار قم در ششمین هفته رقابت مدعیان صعود به لیگ برتر باشگاه‌های کشور از سد تیراندازان تیم شرکت آماج عبور کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، ششمین هفته رقابت‌های لیگ دسته اول تیراندازی بانوان باشگاه‌های کشور به میزبانی سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی تهران به انجام رسید و بانوان تیرانداز قم در تفنگ بادی طعم پیروزی را چشیدند اما در تپانچه بادی نتیجه را واگذار کردند.

بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون تیراندازی، رقابت‌های هفته ششم لیگ دسته اول بانوان همزمان با لیگ برتر به انجام رسید و بیش از 50 بانوی تیرانداز پا به جوخه آتش گذاشتند، در حالی که نماینده قم متشکل از هشت تیرانداز در هر دو رشته تفنگ و تپانچه بادی به میدان رفت.

در این هفته از رقابت‌ها تیم بانوان هیات تیراندازی قم در جدال با تیم شرکت آماج، رقابت‌های رشته تفنگ بادی را به نفع خود به پایان رساند اما در رشته تپانچه بادی نتیجه را به حریف واگذار کرد، در شرایطی که هدایت این تیم را محمود جعفرغفار و سرپرستی تیم را مرضیه فراهانی بر عهده داشتند.

در این هفته از مسابقات تیم تفنگ بادی هیات تیراندازی قم با ترکیب مینا روحیان، فاطمه حسین‌زاده، نرجس کولیوندی و مونا سعیدپور به میدان رفت و تیم تپانچه بادی نیز با ترکیب زهرا زارعی، ریحانه حیدری، نرگس خوش‌اخلاق و زهرا عرفانی‌مقدم با حریفان پیکار کرد.

در بخش انفرادی پیکارهای رشته تفنگ بادی هفته ششم لیگ دسته اول تیراندازی بانوان ایران در سال 1396، شاخص‌ترین چهره تیم هیات تیراندازی قم، ملی‌پوش و تیرانداز موفق چند سال اخیر یعنی مینا روحیان بود که توانست مقام دوم مسابقات را کسب کند و شاخص‌ترین بانوی تیرانداز قم در این مرحله لقب بگیرد.

در هفته ششم با حضور 6 تیم مجموعه سه مسابقه برگزار شد که در بخش تیمی رشته تفنگ بادی تیم‌های هیات خراسان‌رضوی، پاس و هیات قم برابر حریفان خود تیم‌های شرکت ملی پالایش و پخش، نظام مهندسی ساختمان اصفهان و آماج به پیروزی رسیدند.

در بخش تپانچه بادی تیمی نیز تیم‌های هیات خراسان‌رضوی، نظام مهندسی ساختمان اصفهان و آماج با شکست تیم‌های شرکت ملی پالایش و پخش، پاس و هیات قم به کار خود پایان دادند و در بخش انفرادی تفنگ بادی مائده امین‌زاده از شرکت ملی پالایش و پخش، مینا روحیان از هیات قم و روژان جلالیان از پاس اول تا سوم شدند.

انتهای پیام/ی

نمایش موجودیت‌ها