date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۵:۰۹:۰۰ ب.ظ

با قضاوت موفق در مصاف نمایندگان اصفهان و ساوه داور فوتسال قم بهترین قاضی لیگ دسته اول ایران شد

با قضاوت موفق در مصاف نمایندگان اصفهان و ساوه داور فوتسال قم بهترین قاضی لیگ دسته اول ایران شد
منبع خبر: خبرگزاری فارس
دسته خبری: ورزش|فوتسال

داور فوتسال استان قم به‌عنوان بهترین قاضی هفته سوم رقابت تیم‌های مدعی صعود به لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، مجتبی بختیاریان از داوران موفق فوتسال قم در رقابت‌های باشگاهی ایران است که این هفته به قضاوت مسابقه حساس تیم‌های رعد پدافند اصفهان و سن‌ایچ ساوه در مسابقات لیگ دسته اول پرداخت و عنوان بهترین داور هفته را به خود اختصاص داد.

این در حالی است که امسال داوران زیادی از فوتبال و فوتسال قم در لیست داوران سازمان لیگ فوتبال و فوتسال ایران برای قضاوت در لیگ‌های معتبر کشور قرار دارند و هر هفته با سفر به شهرهای مختلف، رقابت مدعیان قهرمانی لیگ‌های برتر، دسته اول، دسته دوم و سایر لیگ‌ها را قضاوت می‌کنند.

امسال مسابقات لیگ دسته اول فوتسال ایران با حضور 17 تیم در دو گروه هشت و 9 تیمی برگزار می‌شود و در گروه نخست هشت تیم استقلال ماهشهر، سن‌ایچ ساوه، شهرداری رشت، دانش ورزش فریمان، دانشکده سماء دزفول، نفت امیدیه، پاس قوامین تهران و رعد پدافند اصفهان حضور دارند.

همچنین بازی‌های گروه دوم با حضور تیم‌های مبل کریمی کرج، رعد پدافند مشهد، اهورا بهبهان، شاهد تهران، بالان‌صنعت شیراز، رامک شیراز، پیمان شاهرود، صالحین ورامین و ساکا پخش سقز به انجام می‌رسد و تیم‌ها به شکل دوره‌ای و در قالب بازی‌های رفت و برگشت رقابت می‌کنند.

مجتبی بختیاریان این هفته برای قضاوت مسابقه‌ای از گروه نخست مقدماتی بین رعد پدافند اصفهان و سن‌ایچ ساوه به اصفهان رفته بود و به واسطه عملکرد خوب و موفق خود در قضاوت بی‌حاشیه این دیدار به عنوان بهترین داور هفته سوم لیگ دسته اول فوتسال ایران انتخاب شد.

در بین برترین‌های هفته سوم لیگ دسته اول فوتسال ایران عنوان تیم برتر به مبل کریمی البرز رسید، مربی برتر علی رعدی از سن‌ایچ ساوه، میزبان برتر هفته شیراز و تیم بالان صنعت و داور برتر هفته مجتبی بختیاریان از استان قم انتخاب شدند و در تیم منتخب هفته بازیکنان استقلال‌ نوین ماهشهر، مبل کریمی البرز، بالان‌صنعت شیراز، رعد پدافند هوایی مشهد و اهورا بهبهان قرار گرفتند.

انتهای پیام/ی

نمایش موجودیت‌ها