date_range شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۳۴:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

چک مطالبات کریمی از سپیدرود پاس نشد تن‌زاده: هر شخصی از سپیدرود طلب دارد از اداره‌کل و هیئت فوتبال بگیرد/از الماسخاله شکایت کردم

چک مطالبات کریمی از سپیدرود پاس نشد تن‌زاده: هر شخصی از سپیدرود طلب دارد از اداره‌کل و هیئت فوتبال بگیرد/از الماسخاله شکایت کردم
منبع خبر: خبرگزاری فارس
دسته خبری: ورزش|فوتبال

مالک سابق باشگاه سپیدرود می‌گوید: مطالبات علی کریمی باید توسط اداره‌کل ورزش و جوانان گیلان و هیئت فوتبال پرداخت شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، چک دوم مطالبات علی کریمی از باشگاه سپیدرود که از جواد تن‌زاده دریافت کرده بود پاس نشد تا سرمربی سابق سپیدرود تصمیم به اقدام قانونی علیه مالک سابق این باشگاه کند.

تن‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در این باره گفت:‌قبلا هم گفته بودم که مطالبات کریمی را باید اداره کل ورزش و جوانان گیلان و هیات فوتبال بدهند.تا زمانی که اداره باشگاه بر عهده من بود چک‌ها را پاس کردم ولی وقتی رای دادگاه علیه من شد من هم تمکین کردم و تعهدات را به آقایان سپردم.

وی تاکید کرد:شما نتایج ضعیف این تیم را که می‌بینید بیشتر به حرف من می‌رسید که برنامه آقایان الماسخاله و مومنی در حال پیاده شدن است.آنها این شرایط را از فروردین ماه تدارک دیدند و در حال اجرای آن هستند.این روزها هم در حال مذاکره با خریداران مختلف هستند ولی من 4 شکایت مختلف از آقایان الماسخاله، مومنی و مسئولان اداره کل ورزش و جوانان کرده‌ام. ضمن آنکه رئیس هیات فوتبال باید به خاطر جعل اسناد به کمیته اخلاق فدراسیون هم توضیح بدهد.

وی افزود: من در حال برنامه ریزی برای سپیدرود هستم ولی اعلام می‌کنم هیچکدام از تعهدات به بازیکنان بر عهده من نیست. اگر این آقایان استعفا بدهند من همین فردا کل هزینه‌ها را پرداخت می‌کنم.

انتهای پیام/ا

نمایش موجودیت‌ها