date_range چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۳۱:۰۰ ق.ظ

مهاجرانی: برانکو هیچ‌وقت بهانه نگرفت

مهاجرانی: برانکو هیچ‌وقت بهانه نگرفت
منبع خبر: وانا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان به تمجید از بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس پرداخت که به‌زعم او با نایب‌قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا شاهکار کردند.

به گزارش وانانیوز، 
  حشمت مهاجرانی در مورد نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: با نتیجه‌ای که در بازی رفت حاصل شد، کار پرسپولیس برابر نماینده ژاپن بسیار سخت بود. پرسپولیس در بازی رفت نمایش بهتری از خودش ارائه کرد، ولی شکست ۲ بر صفر کار را برای قهرمانی خیلی سخت کرد. پرسپولیس نهایت تلاش خود را انجام داد، ولی تیم ژاپنی هم واقعاً حرفه‌ای بود و در نهایت به هدفی که داشت دست پیدا کرد.
وی با تمجید از عملکرد برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس خاطر نشان کرد: مقام نایب قهرمانی هم برای پرسپولیس چیزی کمتر از قهرمانی ندارد، چون این تیم با سختی‌های زیادی تا فینال جلو آمد. پرسپولیس در زمینه بازیکن شدیداً با مشکل مواجه شد و در این مدت مشکلات دیگری هم وجود داشت. با این حال برانکو هیچ وقت بهانه نیاورد و سعی کرد که به بهترین شکل کارش را انجام دهد. بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس شاهکار کردند و عملکرد آن‌ها در لیگ قهرمانان آسیا قابل تقدیر است.
سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به شرایط تیم ملی و اینکه شاگردان کارلوس کی‌روش خودشان را برای مسابقات جام ملت‌های آسیا آماده می‌کنند، تصریح کرد: تیم ملی ایران از بازیکنان بسیار خوبی تشکیل شده است و یک مربی باتجربه هم روی نیمکت داریم. ما با استفاده از توانایی بازیکنان که اکثر آن‌ها در اروپا بازی می‌کنند می‌توانیم بهترین نتایج را بگیریم. از طرفی مردم هم در جام ملت‌ها فقط از تیم ملی قهرمانی می‌خواهند و امیدوارم تیم کی‌روش به این موفقیت دست پیدا کند.
 
نمایش موجودیت‌ها