date_range چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۵۸:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

تمجید پرسپولیسی سابق از عملکرد استقلال

تمجید پرسپولیسی سابق از عملکرد استقلال
منبع خبر: وانا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

کاپیتان تیم پارس جنوبی جم، گفت: داور بازی در نیمه اول احساسی بود و تحت تاثیر تماشاگران قرار داشت اما در نیمه دوم قضاوت او بهتر شد.

به گزارش وانانیوز، 
محمد نوری درباره شکست تیم پارس جنوبی مقابل استقلال گفت: بازی خوبی امروز انجام شد، اما ما در ۲۰ دقیقه اول بد بودیم و البته اشتباهات داوری هم تاثیرگذار بود هر چند که در نیمه دوم شرایط بهتر شد و خوب بازی کردیم. البته باید به تیم استقلال تبریک بگویم چرا که تیم خیلی خوبی هستند و ما تلاش زیادی کردیم. باید از بازی‌های بعدی بهتر شویم.

وی درباره وضعیت داوری هم تصریح کرد: به نظرم داور روی پنالتی اشتباه کرد. گل دومی که استقلال زد اصلاً کرنل نبود. فکر می‌کنم داور در نیمه دوم بهتر قضاوت کرد، چون در نیمه اول احساسی بود و تحت تاثیر جو بازی قرار داشت. ما همچنین نمی‌توانیم به داور اعتراض کنیم.

کاپیتان تیم پارس جنوبی در مورد جلسه‌ای که امروز در رختکن این تیم انجام شد، گفت: به هر حال بحث امروز ما در جلسه درباره مشکلات مالی بود. مسئولان باید به فکر باشند و باید به این تیم مردمی کمک کنند.

نوری تصریح کرد: رضاییان باید چه کند؟ مسئولان شهرستان جم که تیم را بالا آوردند باید به فکر این تیم باشند، اما آن‌ها تیم را به امان خدا رها کردند. باید به این شرایط رسیدگی کنند و وضعیت تیم را سروسامان دهند.
نمایش موجودیت‌ها