date_range چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۲۰:۰۰ ب.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

برانکو به جوان‌های پرسپولیس اعتقاد ندارد

برانکو به جوان‌های پرسپولیس اعتقاد ندارد
منبع خبر: وانا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

به نظر می‌رسد برانکو فعلا قصد بازی دادن به جوان‌ها را ندارد اما بعید است این روند تا پایان نیم‌فصل ادامه داشته باشد.

به گزارش وانانیوز، 

 روی نیمکت تیم پرسپولیس بازیکنان ناشناخته و جوان بسیاری حضور دارند. بازیکنانی که برخی از تیم پایه به بزرگسالان رسیده اند و عده ای هم از دیگر تیم ها. حال محرومیت پرسپولیس شرایطی را به وجود آورده که آن ها هم امیدوار به حضور در میدان باشند اما فعلا چنین اتفاقی نیفتاده و جوان ها فرصت چندانی به دست نیاورده اند.

شیوه تمرینات پرسپولیس پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان هم نشان می‌دهد قرمزها بدون تغییر در مقابل حریف جنوبی بازی خواهند کرد و مهره های ناشناخته همچنان باید پشت خط بمانند. اما باتوجه به فشردگی مسابقات احتمالا آن ها به زودی در زمین مسابقه دیده خواهند شد. جدال با صنعت نفت آبادان تنها چند روز پیش از سفر به قطر خواهد بود و شاید برانکو در آن بازی به برخی از بازیکنان اصلی استراحت بدهد. همچنین جدال جذاب با نساجی هم ۴ روز قبل از بازی برگشت با الدحیل خواهد بود.

علاوه بر این ها در صورت صعود پرسپولیس به نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان، این بازی ها با جام حذفی هم تداخل خواهند داشت و اردوهای تیم ملی نیز فراخواهند رسید و تغییر در ترکیب اجتناب ناپذیر خواهد بود. نکته دیگر این که همین تمرین در کنار ۱۲ بازیکن بزرگ فوتبال ایران و زیر نظر برانکو ایوانکوویچ هم غنیمت بزرگی است که نصیب این بازیکنان شده است.

 

نمایش موجودیت‌ها