date_range جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۱۸:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

شاگردان هروی گام نخست را محکم برداشتند/ سنگال حریف بعدی کومیته تیمی مردان

شاگردان هروی گام نخست را محکم برداشتند/ سنگال حریف بعدی کومیته تیمی مردان
منبع خبر: وانا
دسته خبری: ورزش|کاراته

در چارچوب مسابقات کاراته قهرمانی جهان، کومیته تیمی مردان کشورمان در نخستین مبارزه موفق به شکست ارمنستان شد.

به گزارش وانانیوز، 
امروز (جمعه ۱۸ آبان ماه) و در چهارمین روز از بیست و چهارمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی جهان در اسپانیا که با حضور ۱۱۱۷ کاراته کا از ۱۴۰ کشور پیگیری می‌شود کومیته تیمی مردان کشورمان در نخستین گام با قرعه استراحت روبرو بود. مردان کشورمان در نخستین رقابت به مصاف تیم ارمنستان رفتند و این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به سود کاراته‌کا‌های کشورمان به پایان رسید.

در این دیدار صالح اباذری با نتیجه ۱۰ بر صفر به برتری دست یافت. علی اصغر آسیابری نیز با نتیجه ۸ بر صفر مقابل حریف خود به پیروزی دست یافت. مهدی خدابخشی نیز با نتیجه ۹ بر ۳ به کار خود پایان داد. تیم ملی کومیته تیمی مردان کشورمان در دومین دیدار خود به مصاف سنگال خواهد رفت.

روز گذشته (پنج شنبه) در سومین روز از مسابقات جهانی کاراته، در بخش رقابت‌های کومیته تیمی، بانوان ایران در نخستین رقابت به مصاف سنگال رفتند و دور اول این رقابت با نتیجه ۲ بر صفر به سود نمایندگان کشورمان به پایان رسید.

در این رقابت‌ها پگاه زنگنه ۲ بر صفر پیروز میدان شد، رزیتا علیپور به تساوی صفر بر صفر رسید و حمیده عباسعلی ۲ بر صفر از تاتامی خارج شد. کومیته تیمی بانوان امروز (جمعه) با تیم هلند دیدار خواهد کرد.

انتهای پیام/
نمایش موجودیت‌ها