date_range چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۲۸:۰۰ ب.ظ
تعداد 4 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

گزارش تمرین ویژه پرسپولیسی‌ها

گزارش تمرین ویژه پرسپولیسی‌ها
منبع خبر: وانا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

تیم فوتبال پرسپولیس مهمترین تمرین خود پیش از بازی با نفت مسجدسلیمان را امروز چهارشنبه، از ساعت 18 و 30 دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کرد.

به گزارش وانانیوز، 

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان  امروز چهارشنبه، مهمترین تمرین خود برای بازی برابر نفت مسجد سلیمان را برگزار کردند. این تمرین از ساعت 18 و 30 دقیقه در سالن آغاز شد. این بخش تمرین 30 دقیقه به طول انجامید که مارکو در جریان همین بخش، عرق بازیکنان را درآورد.

 بازیکنان سپس در زمین چمن حاضر شدند و در قالب دو گروه سفید و قرمز به پاسکاری تک ضرب و دو ضرب پرداختند. از اتفاقات جالب تمرین امروز هم حضور فرزندان علی علیپور و علیرضا بیرانوند بود.

بازیکنان در ادامه این تمرین بار دیگر در اختیار بدنساز تیم قرار گرفتند در حالیکه ربیع خواه نیز تمرینات اختصاصی خود را جداگانه و تحت نظارت کادر پزشکی دنبال می کرد.

در ادامه تمرین، سرخپوشان شوت به دروازه در موقعیت‌ها و فواصل گوناگون را در دستور کار داشتند. سانتر از جناحین و استفاده از عرض زمین برای حملات بخش بعدی کار سرخپوشان بود. برانکو تمرینات را با توجه به آنالیز های انجام شده روی حمله و دفاع حریف متفاوت از قبل برنامه ریزی کرده بود. در ادامه تمرین بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. یک گروه زیر نظر زلاتکو، گلزنی را تمرین می کرد و گروه دیگر در قالب دو تیم به پاس های ترکیبی زیر نظر برانکو پرداختند.

سرخپوشان پس از این مرحله نیز به بازی فوتبال در نیمی از زمین پرداختند.

انتهای پیام/

نمایش موجودیت‌ها