date_range سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۰۵:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

جانشین معاون هماهنگ‌کننده ناجا: پلیس در خدمت به زائران خود را به مقررات سازمانی محدود نمی‌کند

جانشین معاون هماهنگ‌کننده ناجا: پلیس در خدمت به زائران خود را به مقررات سازمانی محدود نمی‌کند
منبع خبر: وانا

جانشین معاون هماهنگ‌کننده ناجا اعلتم کرد: همکاران سختکوش ما، خود را به اجرای ظاهری مقررات سازمانی محدود نکرده و دلسوزانه عمل می‌کنند.

به گزارش وانانیوز، 

 سردار"محسن فتحی‌زاده" در پایانه مرزی مهران، اظهار کرد: پلیس در سایه برنامه‌ریزی‌ها و تحلیل‌های صورت گرفته دارای تجربه بسیار بالایی در خصوص مدیریت شرایط متنوع در ایام اربعین بود و بر همین اساس به محض وقوع طوفان شدید در مرز مهران و در پی آن توقف خدمات رسانی مطلوب به زائرین، بلافاصله تمهیدات راهبردی را به مرحله اجرا درآورد.

وی در ادامه افزود:در پی این طوفان نیاز بود که همه دستگاه‌ها پای کار باشند و لذا پلیس در این راستا کلیه ظرفیت و توان خود را بکار بست و شرایط موجود را به صورت مطلوب مدیریت کرد.

وی در ادامه همچنین خاطرنشان کرد: این اقدمات فعال پلیس موجبات رضایتمندی زائران اباعبدالله‌الحسین (ع) را فراهم کرد چرا که همکاران سختکوش ما، خود را به اجرای ظاهری مقررات سازمانی محدود نکرده و دلسوزانه عمل کردند.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در پایان با تشکر مجدد از زحمات وتلاش‌های ماموران پلیس اظهار امیدواری کرد که این کیفیت خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی با روندی روبه رشد مستمرا تا پایان ایام ادامه داشته باشد.


انتهای پیام

نمایش موجودیت‌ها