date_range چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۲۰:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

داوسون: کریم انصاری‌فرد به هواداران ناتینگهام فارست نشان می‌دهد چه توانمندی‌هایی دارد

داوسون: کریم انصاری‌فرد به هواداران ناتینگهام فارست نشان می‌دهد چه توانمندی‌هایی دارد
منبع خبر: وانا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

مدافع پیشین تیم ملی فوتبال انگلیس و باشگاه ناتینگهام فارست به تمجید مهاجم ایرانی تیمش پرداخت.

به گزارش وانانیوز، 

 به نقل از سایت ناتینگهام پست انگلیس، میکائیل داوسون درباره کریم انصاری‌فرد، بازیکن جدید ایرانی ناتینگهام فارست که مدتی قبل قرارداد 2 ساله‌ای با این تیم امضا  کرد گفت: او به زودی به هواداران نشان می‌دهد چه کارهایی می‌تواند انجام دهد زیرا پیش از این توانمندهای خود را در زمین تمرین به معرض نمایش گذاشت.

این مدافع 35 ساله تیم ناتینگهام فارست که سابقه بازی در تیم ملی انگلیس را نیز دارد ادامه داد: کریم انصاری‌فرد به زودی از شانس خود برای بازی در تیم ناتینگهام فارست پس از جدایی از المپیاکوس استفاده خواهد کرد. او در تمرین‌های اخیر ناتینگهام فارست با وجود مشکلاتی جهت دریافت ویزای کارش بسیار خوب بود. انصاری‌فرد تابستان گذشته در جام جهانی 2018 روسیه بازی کرد و بازیکنی است که به خوبی توپ را حمل می‌کند. می‌تواند تمام‌کننده خوبی باشد و می‌خواهد با استفاده از فرصت‌ها به هواداران ناتینگهام فارست نشان دهد چه توانمندی‌هایی دارد.

میکائیل داوسون افزود: زمانی که کریم انصاری‌فرد از کناره‌ها خط حمله صاحب فرصتی می‌شود آن را تبدیل به گل می‌کند. اطمینان دارم که او وارد رقابت با دیگر مهاجمان می‌شود. زمانی که کریم انصاری‌فرد هم در تیم ناتینگهام فارست نمایان شود بازیکنی دیگری خواهد بود که برای ما گل می‌زند. ناتینگهام فارست برای رسیدن به موفقیت باید تیمی قدرتمند باشد.

 

انتهای پیام/

 
نمایش موجودیت‌ها