date_range پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۴۰:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

آرش افشین بدنبال احیای دوباره

آرش افشین بدنبال احیای دوباره
منبع خبر: وانا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

فراز و نشیب‌های فوتبال آرش افشین آنقدر زیاد است که مطمئنا خود او با این وضعیت خو گرفته و برایش طبیعی است.

به گزارش وانانیوز، 

 آرش افشین مهاجم فولاد فصل ناموفقی را در این تیم با پورموسوی سپری کرد اما او بیشترین تجربه در تحول و احیا پس از شرایط ضعیف را دارد.

 

افشین با فولاد خوزستان چهره شد و خیلی زود راهی سپاهان شد پش از یک نیم فصل ناموفق، در حالی به فولاد بازگشت که بعضی او را جرقه می دانستند و معتقد بودند که فوتبالش به پایان رسیده اما افشین در فولاد ستاره شد و توانست به قهرمانی فولاد کمک کند.

 

افشین فصل بعد بازهم دچار مشکل شد و ابطال کارت پایان خدمتش او را یک فصل از مسابقات دور کرد و در لیگ چهاردهم به ملوان پیوست و در هفته های ابتدایی یکی از ستاره های لیگ بیود اما مصدومیت در میانه راه باعث شد تا ملوان از وجود این مهره بی بهره شود و به لیگ یک سقوط کند.

 

آرش پس از آن در ابتدای لیگ شانزدهم راهی استقلال شد و بدون اینکه فرصت خودنمایی داشته باشد نیم فصل جدا شد و راه اهواز را دوباره پیش گرفت و در استقلال خوزستان نیز نمایش قابل قبولی از خود ارائه کرد.

 

او ابتدای این فصل و علی رغم پیشنهادهایی که داشت ترجیح داد تا با پورموسوی به فولاد بیاید اما بازهم شرایط به کام وی نبود تا یک فصل ناموفق را داشته باشد و تنها در یکی از فرصت های کوتاه خود از ابتدای بازی موفق شد تا به سپاهان گل بزند.

 

ارش افشین بیش از هر بازیکن دیگر شرایط نامطلوب را تجربه کرده و موفق شده از آن وضعیت در بیاید، باید دید افشین برای احیای خود در فوتبال اسران چه تصمیمی را برای تیم آینده خود می گیرد تا ثابت کند هنوز همان پسرک خوش تکنیک و سرعتی است که فوتبالش سرمربی لیل فرانسه را مجذوب خود کرد.

نمایش موجودیت‌ها