date_range دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۰۰:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

بازگشت گلر 20 ساله السد مقابل پرسپولیس

بازگشت گلر 20 ساله السد مقابل پرسپولیس
منبع خبر: وانا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

دریافت اخطار در صحنه پنالتی روی مهاجم پرسپولیس باعث شد تا دروازه‌بان سرشناس و ملی پوشش السدی ها جدال برگشت در تهران را از دست بدهد.

به گزارش وانانیوز، 
سعد الدوساری دروازه بان ملی پوش السد به عنوان تنها بازیکن محروم این تیم همراه با هم تیمی‌های خود به تهران نیامد تا در دوحه به ادامه برنامه‌های درمانی مصدومیت کتف خود بپردازد. الدوساری در حالی علی علیپور را متوقف کرد تا پنالتی سرنوشت ساز بازی رفت را به ثبت برساند که از داور سریلانکایی کارت زرد هم گرفت تا با این اخطار جدال برگشت را به دلیل محرومیت از دست بدهد.


با محرومیت الدوساری و ادامه مصدومیت خالد شیب دیگر دروازه بان سرشناس السد، اوسوالدو فریرا باز هم چاره‌ای ندارد جز اعتماد کردن به دروازه بان جوان و کم تجربه این تیم تا مشعل برشام دوباره به مرد اول تیمش درون دروازه تبدیل شود. بازیکنی که از این فصل فرصت عرض اندام در بین ستاره‌های السد را پیدا کرد و هنرنمایی او در بازی با استقلال با خوردن آن گل مضحک هنوز در خاطره‌ها باقی است.


مسلما حضور این دروازه بان جوان و کم تجربه با ضعف‌های تکنیکی فاحشی که دارد می‌تواند فرصت خوبی برای ساختار تهاجمی پرسپولیس باشد تا با بهره بردن از این ضعف‌ها بتوانند به گلی سرنوشت ساز رسیده و خیال طرفداران برای صعود به فینال را آسوده کنند.
نمایش موجودیت‌ها