date_range پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۴۰:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

بهترین بازیکنان نیمه‌نهایی از دو تیم برنده هستند اومتیتی و پریشیچ، بهترین بازیکنان نیمه‌نهایی از دید فیفا

بهترین بازیکنان نیمه‌نهایی از دو تیم برنده هستند اومتیتی و پریشیچ، بهترین بازیکنان نیمه‌نهایی از دید فیفا
منبع خبر: وانا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

در جدول رده‌بندی بهترین بازیکنان جام جهانی فیفا که بعد از هر بازی با امتیازدهی به بازیکنان حاضر در میدان به‌روز می‌شود، اومتیتی، پریشییچ، لوریس و تریپیه بهترین بازیکنان مرحله نیمه‌نهایی جام جهانی روسیه هستند.

به گزارش وانانیوز، 

به گزارش "ورزش سه"، رقابت شانه به شانه‌ی دو دفاع وسط تیم ملی فرانسه در جدول بهترین بازیکنان فیفا همچنان ادامه دارد. بعد از آنکه در مرحله‌ی یک‌چهارم نهایی، پل واران با کسب 12 امتیاز صدرنشین جدول شد، ساموئل اومتیتی در مرحله‌ی نیمه‌نهایی این موفقیت را تکرار کرد. هر دو مدافع به لطف باز نشدن دروازه‌ی تیم‌شان در دو بازی قبلی و ضربه‌های سری که از روی ضربات آزاد وارد درواز‌ه‌ی حریفان کردند، به این موفقیت دست یافتند. 

 

 واران هم در مرحله‌ی  نیمه‌نهایی با کسب شش امتیاز دیگر به رتبه‌ی دوم جدول بهترین بازیکنان جام جهانی راه یافت. هری کین تا اینجا صدرنشین این فهرست است. بنجامین پاوار و لوکاس هرناندز هم در مرحله‌ی نیمه‌نهایی شش امتیاز بدست آوردند و هوگو لوریس در این مرحله هفت‌امتیازی شد. 


کیه‌ران تریپیه‌ی انگلیسی هم که دیشب در مسکو با یک ضربه‌ی آزاد تماشایی دروازه‌ی کرواسی را باز کرد، از مرحله‌ی نیمه‌نهایی هفت امتیاز بدست آورد. اما ایوان پریشیچ با به ثمر رساندن یک گل و دادن یک پاس گل، 9 امتیاز نصیب خود کرد.

نمایش موجودیت‌ها