date_range شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۰۴:۳۷:۱۶ ب.ظ

نقش موثر سمن‌ها و کانون‌های محیط‌زیستی در حفاظت محیط‌زیست

ویژه برنامه هفته محیط زیست در منطقه 14 با حضور رضاعباسی شهردار، محمدرضا افخم معاون امورشهری و محیط زیست، مدیران محلات و دبیران کانون‌های محیط‌زیست این منطقه برگزار شد .

در این مراسم رضا عباسی شهردار منطقه ۱۴ بر الزام تمامی پروژه های اجرایی این منطقه به دارا بودن پیوست محیط زیستی و همچنین ضرورت انجام   مطالعات زیست محیطی برای تمامی طرح ها و برنامه های آتی منطقه ۱۴ تاکید کرد   و گفت: در تمامی طرح هایی که در این منطقه اجرا می شود، بطور جدی پیگیر مسائل محیط زیستی هستیم و رویکردمان این است که هیچ طرحی را مصوب و اجرا نمیکنیم مگر اینکه پیوست محیط زیستی   داشته باشد .

عباسی همچنین هماهنگی و همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی منطقه در دستیابی به اهداف توسعه پایدار، استفاده بهینه از ظرفیت سمن‌ها و کانون‌های محیط‌زیستی را جهت اجرای فعالیت‌های محیط زیستی با اهمیت بر شمرد و عنوان کرد: امروزه بیش از گذشته به مشارکت سمن ها برای حل مشکلات محیط زیست نیازمند هستیم و باید زیرساخت های مناسب برای گسترش مشارکت های مردمی در این زمینه فراهم شود .

شهردار منطقه 14 خاطر نشان کرد: توسعه فرهنگ زیست محیطی با استفاده از ظرفیت های سازمان های مردم نهاد رویکردی کم هزینه ، فراگیر و با مقبولیت اجتماعی بالا است و قطعا می تواند در رفع چالش های محیط زیست موثر واقع شود .


  نقش موثر سمن‌ها و کانون‌های محیط‌زیستی در حفاظت محیط‌زیست

نقش موثر سمن‌ها و کانون‌های محیط‌زیستی در حفاظت محیط‌زیست

نمایش موجودیت‌ها