date_range سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۰۳:۰۰ ب.ظ
تعداد 4 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

معاون استاندار: 100 نفر در جاده‌های یزد کشته شدند

معاون استاندار: 100 نفر در جاده‌های یزد کشته شدند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد گفت: از ابتدای امسال تاکنون 3000 نفر در تصادفات جاده‌ای استان یزد مجروح و 101 نفر کشته شدند.

نوآوران آنلاین - محسن صادقیان در همایش فرهنگ ترافیکی با اشاره به ضرورت جذب مشارکت عمومی درارتقای فرهنگ ترافیکی، اظهار کرد:‌ متاسفانه بسیاری از حوادث رانندگی که منجر به فوت و یا جراحت می‌شوند ناشی از یک سهل انگاری کوچک و قابل پیشگیری است.

وی، عدم رعایت حقوق دیگران و انجام حرکات نمایشی را یکی دیگر از دلایل بروز تصادف و تحمیل شدن بار ترافیکی به شهر دانست و افزود: یکی از اصلی‌ترین دلایل افزایش معلولیت‌ها، تصادفات مختلف در محورهای درون و برون شهری است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با اشاره به این‌که تصادفات درون شهری و برون شهری به لحاظ نوع و تعداد تلفات با یکدیگر تفاوت دارند، گفت: متاسفانه همه ساله در حوادث جاده‌ای تعداد زیادی از هموطنانمان را از دست می‌دهیم و تعداد بیشتری دچار مجروحیت‌هایی می‌شوند که در برخی موارد فرد تا پایان عمر امکان حرکت را از دست می‌دهد.

صادقیان با اشاره به این‌که طی سال‌های گذشته اقدامات بسیاری در حوزه زیرساختی و فرهنگ‌سازی برای کاهش میزان تصادفات انجام شده است، گفت:‌ از ابتدای امسال تاکنون 101 نفر در تصادفات جاده‌ای استان یزد جتن خود را از دست دادند.

نمایش موجودیت‌ها