date_range چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۱۲:۵۲:۳۳ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

دکتر نوبخت: تحریم کشور را از توسعه بازنمی‌دارد

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: تحریم ها کشور را از توسعه باز نمی دارد ضمن آنکه در تلاش برای اجرایی شدن هر چه بیشتر پروژه ها هستیم.
به گزارش خبرطلایی به نقل از دکتر نوبخت: تحریم کشور را از توسعه بازنمی‌دارد مرکز اطلاع‌رسانی، روابط عمومی و امور بین ‌الملل سازمان برنامه و بودجه کشور، دکتر محمد باقر نوبخت در حاشیه بازدید از پروژه بزرگراه شهید همت در استان البرز افزود: اکنون تلاش ها بر این است که پروژه های بزرگراه شهید همت و آزاد راه تهران – شمال با اولویت بندی به بهر برداری برسند.
وی تاکید کرد: تمام توجیهات فنی، اقتصادی و مالی، به ویژه زیست محیطی در اجرای پروژه های مد نظر است.
دکتر نوبخت گفت: هر اقدامی در اجرای پروژه شهید همت انجام شود آثار آن در تردد مسافران نمایان است و این موضوع برای دولت اهمیت دارد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اظهارداشت: با توجه به عبور بخشی از راه های مواصلاتی کشور از استان البرز، اجرای پروژه های توسعه راه ها در این استان از اهمیت بالایی بر خوردار است.
پروژه اتصال بزرگراه شهید همت از اواخر دهه ۸۰ اجرایی شده و تاکنون حدود ۳۵ کیلومتر این بزرگراه زیر بار ترافیک قرار گرفته است.
این پروژه در حدود هفت کیلومتری جنوب شرقی کرج به علت وجود معارضان با مانع مواجه شد که با تلاش مسئولان استانی ضمن رفع موانع، قرار است تابستان امسال به طور کامل مورد بهره برداری قرار گیرد.
بزرگراه شهید همت قرار است به جاده کرج – چالوس و بزرگراه شمال شهر کرج متصل شود.

تصویرها
دکتر نوبخت: تحریم کشور را از توسعه بازنمی‌دارد
نمایش موجودیت‌ها