date_range دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۱۱:۱۴ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

تاکید مدیرعامل بر استفاده از فناوری جدید در توسعه زیرساخت عملیات پستی

معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل در جلسه ماهانه شورای مدیران گفت: در شرایط کنونی بهره گیری از فناوری جدید برای توسعه زیرساخت عملیات پستی از اولویت های اصلی شرکت ملی پست است.

به گزارش خبرطلایی به نقل از تاکید مدیرعامل بر استفاده از فناوری جدید در توسعه زیرساخت عملیات پستی روابط عمومی شرکت ملی پست، مهندس نعمتی در این جلسه که با حضور اعضای هیئت مدیره، معاونان مدیرعامل و مدیران کل ستادی برگزار شد به تلاش مستمر برای بهبود و تسریع عملیات پستی تاکید کرد و گفت تمامی کارکنان دارای مسئولیت هستند و باید به متناسب با جایگاهی که در آن قرار دارند، پاسخگو باشند.

مهندس نعمتی لزوم رعایت مقررات و منافع و مصالح شرکت ملی پست در انعقاد قراردادها را یادآور شد و گفت: در تهیه و ارائه آمار و اطلاعات، اساس کار شفافیت است و به منظور سرعت و دقت در انجام فرایند، خواستار ارائه ساز و کار و نرم افزار مناسب شد.

مدیرعامل افزود: با توجه به شرایط کنونی استفاده از فناوری نوین از اولویت های اساسی محسوب می شود و پست ایران به عنوان مدعی ابداع پست باید زیرساختی منسجم و درخور داشته باشد.

مهندس نعمتی گفت: برای تعامل با دنیا باید به فناوری جدید مجهز باشیم و با تلاش مضاعف و ارائه برنامه مدون دستیابی به اهداف پیش بینی شده خارج از تصور نیست.

مدیرعامل در راستای تاکیدات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: بهره برداری بهینه از ظرفیتهای موجود و ارسال محصولات استراتژیک استانهای مختلف باید در دستور کار مدیران قرار گیرد.

وی با اشاره به نگرش و رویکرد مثبت و قابل تقدیر وزیر ارتباطات و فناروی اطلاعات در مباحث معیشتی کارکنان گفت: بهبود معیشت کارکنان در دستور کار قرار گرفته است و تمامی کارکنان باید با تلاش مضاعف برای بهره برداری از این فرصت و تحقق این موضوع گام بردارند.

مهندس نعمتی در پایان از اقدامات به عمل آمده از سوی مجموعه روابط عمومی های شبکه پستی کشور به مناسبت برگزاری بهینه مراسم روز جهانی پست تقدیر کرد.

تصویرها
تاکید مدیرعامل بر استفاده از فناوری جدید در توسعه زیرساخت عملیات پستی
نمایش موجودیت‌ها