date_range سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۵۷:۰۱ ق.ظ

یازدهمین شعبه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان قزوین افتتاح شد

نخستین شعبه بانک قرض الحسنه مهر ایران در شهرستان آبیک و یازدهمین شعبه استان قزوین با حضور امام جمعه، فرماندار، اعضای شورای شهر و خیرین شهرستان آبیک افتتاح شد.

به گزارش خبرطلایی یازدهمین شعبه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان قزوین افتتاح شد به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، طی مراسمی، شعبه جدید این بانک با هدف ایجاد دسترسی مطلوب و افزایش رضایتمندی مشتریان در شهرستان آبیک گشایش یافت.
در این مراسم که با حضور مسوولین، خیرین و آحاد مردم برگزار شد، مدیرشعب استان قزوین ضمن تشکر و قدردانی از همراهی مسئولان و مردم استان از تلاش های صورت گرفته برای افتتاح شعبه در شهرستان آبیک سخن گفت.
وی بیان داشت: درخواست های بسیاری از مردم و مسئولین شهرستان آبیک برای ایجاد شعبه و بسط خدمات قرض الحسنه در این شهرستان دریافت شده است که با پیگیری و همراهی آنان این مهم اتفاق افتاد.
وی بانک قرض الحسنه مهر ایران را نخستین بانک تخصصی در حوزه قرض الحسنه برشمرد که توجه به اقشار آسیب پذیر و ارایه خدمات به آنان را سرلوحه کار خود قرار داده است.
در ادامه، میرزاعبدالهی ها به بخشی از خدمات بانک قرض الحسنه مهرایران به زنان سرپرست خانوار، مددجویان بهزیستی، کمیته امداد و زندانیان آزاد شده اشاره کرد و اقدامات انجام شده در حوزه مسئولیت های اجتماعی را موفق و موثر دانست.
در این مراسم امام جمعه شهرستان آبیک نیز با آرزوی موفقیت برای بانک قرض الحسنه مهرایران بیان داشت: تاکید اسلام بر فرهنگ قرض الحسنه به دلیل اثرات نیکویی است که بسط و گسترش این سنت الهی بر جامعه اسلامی خواهد داشت.
در پایان، اولین حساب های قرض الحسنه توسط خیرین و مردم افتتاح شد.
شایان ذکر است، مراجعین، متقاضیان و مشتریان بانک قرض الحسنه مهرایران می توانند برای بهره مندی از خدمات قرض الحسنه به آدرس آبیک، بلوار طالقانی، نبش خیابان اداره برق، روبروی فرمانداری مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۳۲۸۲۱۱۷۲ و تلفکس ۳۲۸۲۱۱۷۳ تماس حاصل نمایند.

تصویرها
یازدهمین شعبه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان قزوین افتتاح شد
نمایش موجودیت‌ها