date_range سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۰۹:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

پلیس در خدمت به زائران خود را صرفا به مقررات سازمانی محدود نمی‌کند

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا همکاران سختکوش ما، خود را به اجرای ظاهری مقررات سازمانی محدود نکرده و دلسوزانه عمل می‌کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، سردار"محسن فتحی‌زاده" در پایانه مرزی مهران، اظهار کرد: پلیس در سایه برنامه‌ریزی‌ها و تحلیل های صورت گرفته دارای تجربه بسیار بالایی در خصوص مدیریت شرایط متنوع در ایام اربعین بود و بر همین اساس به محض وقوع طوفان شدید در مرز مهران و در پی آن توقف خدمات رسانی مطلوب به زائرین بلافاصله تمهیدات راهبردی را به مرحله اجرا درآورد .

این مقام ارشد ناجا در ادامه افزود:در پی این طوفان شدید نیاز بود که همه دستگاه‌ها پای کار باشند و لذا پلیس در این راستا کلیه ظرفیت و توان خود را بکار بست و شرایط موجود را به صورت مطلوب مدیریت کرد .

وی در ادامه همچنین خاطرنشان کرد : این اقدمات فعال پلیس موجبات رضایتمندی زائران گرامی اباعبدالله‌الحسین(ع) را فراهم کرد چرا که همکاران سختکوش ما، خود را به اجرای ظاهری مقررات سازمانی محدود نکرده و دلسوزانه عمل کردند.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در پایان با تشکر مجدد از زحمات وتلاش‌های ماموران پلیس اظهار امیدواری کرد که این کیفیت خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی با روندی روبه رشد مستمرا تا پایان ایام ادامه داشته باشد .


انتهای پیام
نمایش موجودیت‌ها