date_range پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۵:۴۶:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

برتری فجرسپاسی مقابل تراکتورسازی در پایان نیمه اول

برتری فجرسپاسی مقابل تراکتورسازی در پایان نیمه اول
منبع خبر: برنامه نود
دسته خبری: ورزش|فوتبال

وبسایت رسمی برنامه نود - فجر سپاسی در پایان نیمه اول مقابل حریف خود به برتری رسید. 

به گزارش وبسایت نود، تیم های تراکتور سازی تبریز و فجر سپاسی شیراز در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی از ساعت 17 امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف یک دیگر رفته اند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود میهمان در نیمه اول به پایان رسید. 

گل فجر سپاسی توسط در دقیقه 32 توسط امین شجاعیان به ثمر رسید. 

ترکیب تراکتور سازی: فرزین گروسیان، عارف آغاسی، محمدرضا مهدی زاده، محمد نادری، محمد ایران پوریان، امیر اسدزاده، علی طاهران، فاخر تهامی، امیر نصر آزادانی، محمدرضا آزادی و فرزاد حاتمی

ترکیب فجر سپاسی: سید میلاد احمدیان، مهدی دغاغله، حامد حیدری، سید محمد حسینی، محمد پاپی، علی مصلی نژاد، امین شجاعیان، ابوذر صفرزاده، احسان جودکی، عباس بوعذار و محمدرضا زینال خیری

شرح گل: 

کاپیتان فجر سپاسی شیراز در دقیقه 32 این دیدار از بیرون محوطه جریمه تراکتور سازی و با استفاده از ضربه کاشته از فاصله نسبتا دور به توپ ضربه زده و در ادامه فرزین گروسیان نتوانست مانع باز دشت دروازه اش شود تا گل تیم مهیمان شکل بگیرد.

گزارش نیمه اول:

تیم میزبان بازی را بهتر از شاگردان کلانتری آغاز کرد و توانست در دقیقه 4 نیز یک موقعیت خطرناک روی دروازه فجر سپاسی ایجاد کند ولی   در ادامه بازی این تیم مهمان بود که بازی را به تعادل کشاند. تراکتورسازی در اواسط نیمه نخست نیز موقعیت‌هایی برای گلزنی داشتند اما نتوانستند دروازه میلاد احمدیان را باز کنند تا این بازی با تساوی بدون گل پیگیری شود.

در ادامه بازی و دقیقه 31، امین شجاعیان از میانه‌های زمین تراکتورسازی، با ضربه‌ای کاشته و دیدنی دروازه تیم میزبان را باز کرد تا شاگردان گل محمدی با نتیجه یک-صفر از حریف خود عقب بیافتند. پس از گل اول این دیدار تراکتورسازی دامنه حملات خود را افزایش داد اما بازیکنان این تیم در چند موقعیتی که به دست آوردند، موفق ظاهر نشدند.

20441

نمایش موجودیت‌ها