date_range جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۵۱:۰۰ ب.ظ

ملوان 0-1 سپیدرود/ صعود رشتی ها از لابه لای سنگ و خون!

ملوان 0-1 سپیدرود/ صعود رشتی ها از لابه لای سنگ و خون!
منبع خبر: برنامه نود
دسته خبری: ورزش|فوتبال

وبسایت رسمی برنامه نود - دیدار دو تیم ملوان انزلی و سپیدرود رشت از ساعت 16:30 در ورزشگاه تختی انزلی آغاز شد.

به گزارش وبسایت نود، در دربی حساس گیلان ترکیب دو تیم به شرح زیر اعلام شد:

تیم داوری: حسین زرگر - تورج عیوض محمدی - علی دودانگه - وحید صالحی
ناظر:  زاهد بحرینی

  اخطار
میلاد کمندانی (دقیقه 41) و حجت صدقی (دقیقه54) و پوریا غلامی (دقیقه 77) از ملوان

میثم تهیدست (دقیقه44) از سپیدرود 

 

ترکیب سپیدرود
کوروش ملکی، میثم تهیدست، میلاد شیخ سلیمانی، میلاد قربان زاده، امین جوادی مقدم، علی عزتی، محمدرضا مهدوی، حسین ابراهیمی (یعقوب کریمی -72)، پویا نزهتی، مهرداد بایرامی و محمد غلامی(امین منوچهری -90)
سرمربی علیرضا امامی فر (علی کریمی)

  ملوان 0-1 سپیدرود/ صعود رشتی ها از لابه لای سنگ و خون!

ترکیب ملوان 
حجت صدقی، سعید سالارزاده، امیرمهدی جانملکی، وحید حیدریه، پوریا غلامی، محمد پوررحمت الله (شهاب زندی -70)، میلاد کمندانی، حافظ یعقوبی، یزدان عباسیان، محمد حسین پور(محمدرضا نقدی پور -59) و بابک مرادی
سرمربی فرهاد پورغلامی

 

لحظات حساس
نیمه اول
دقیقه 21: اولین موقعیت جدی بازی نصیب سپیدرودی ها شد. روی ارسال ضربه کرنر در ابتدا با ضربه سر بابک مرادی توپ به مدافع پیش تاخته سپیدرودی ها میلاد شیخ سلیمانی رسید که ضربه روی پای محکم این بازیکن با اختلافی اندک از کنار دروازه به بیرون رفت
دقیقه 37: روی اوت دستی ارسالی بازیکنان سپیدرود توپ به حسین ابراهیمی رسید که ضربه رو پای این بازیکن به تیر دروازه اصابت کرد . البته داور به دلیل خطای سپیدرودی ها بازی را متوقف کرده بود . 
دقیقه 41: ارسال مهدوی از پشت محوطه جریمه در قالب ضربه ایستگاهی روی سر نزهتی فرود آمد که این بازیکن توپ را به بیرون زد.

نیمه دوم
دقیقه 48: ضربه حسین ابراهیمی از پشت محوطه جریمه با اختلافی اندک به بیرون رفت 
دقیقه 54: روی یک حرکت ترکیبی زیبا از سپیدرودی ها، غلامی با دروازه بان ملوان تک به تک شد و وی را دریبل زد که دروازه بان روی او خطای پنالتی انجام داد.
دقیقه 55: خود محمد غلامی پشت ضربه پنالتی ایستاد و در خلاف جهت صدقی، دروازه ملوان را باز کرد. 
دقیقه 60: در بهترین موقعیت برای ملوان برای به تساوی کشیده شدند بازی، در یک حرکت زیبا از ملوانی ها توپ در منطقه شش قدم به کمندانی رسید و او توپ را به بدن دروازه بان کوبید و موقعیت را از دست داد.
دقیقه 63: روی یک ارسال از روی ضربه ایستگاهی توسط وحید حیدریه، سعید سالارزاده تنها یک قدم برای باز کردن دروازه سپیدرود کم آورد. توپ با واکنش ملکی به کرنر رفت 
دقیقه 74: ارسال بازیکنان ملوان روی دروازه سپیدرود در یک رفت و برگشت به کمندانی رسید که این بازیکن در موقعیتی ایده آل توپ را از شش قدم به آسمان کوبید. 
دقیقه 80: ارسال کرنر و ضربه سر از بازیکنان ملوان در موقعیتی حساس به بیرون رفت . 


اتفاق ویژه
چند دقیقه بعد که خطایی به سود ملوان اعلام شد،‌ هواداران ملوان به سمت عزت‌کرامت، هافبک سپیدرود و نیز داور بازی سنگ پرتاب کردند که سر عزت‌کرامت شکست. یک سنگ هم به دست داور بازی برخورد کرد. پس از این ماجرا و به دلیل فضای ناامن و بد ورزشگاه علی کریمی تیمش را از زمین بیرون کشید. بازی در حال حاضر متوقف است و باید دید در نهایت داور و مسئولان برگزاری چه تصمیمی می‌گیرند. در این لحظه تعدادی از هواداران ملوان به سمت سپیدرودی‌ها رفتند تا با آنها درگیر شوند.
در نهایت بعد از حدود ۱۵ دقیقه وقفه و حضور بازیکنان دو تیم در رختکن، دوباره دو تیم به میدان برگشتند و ۳ دقیقه وقت تلف شده را بازی کردند و داور مسابقه سوت پایان نیمه را زد.

  کلیپ؛ بیرون کشیده شدن تیم توسط علی کریمی

 در دقیقه 90 بازی فحاشی و سنگ پرانی هواداران ملوان بازی را متوقف کرد و کمک داور دوم بازی دودانگه نیز مورد اصابت سنگ قرار گرفت و مصدوم شد!

 

1004

تصویرها
ملوان 0-1 سپیدرود/ صعود رشتی ها از لابه لای سنگ و خون!
نمایش موجودیت‌ها
نظرهای خبر

 • user avatar
  فوتبال زیبا

  آقا چه اصراریه که هوادارای ملوان رو بگیم با تعصب! این بی فرهنگیه. هر تیمی میره اینجا مشکل داره. چندسال پیش ماشین پرسولیسیا رو شکونده بودن.

  جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۱۵:۴۵ ب.ظ
 • user avatar
  ارتش سرخ

  تو ورزشگاه انزلی خیلی فحاشی میشه... جرا کسی به فکر سروسامان دادن به ورزشگاهها نیست؟ اینشکلی پیش بره بزودی تو ورزشگاهها کشته خواهیم داد...

  جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۱۵:۴۵ ب.ظ
 • user avatar
  ارتش سرخ گیلان

  واسه هوادارای انزلی متاسفم سر بازیکن سپیدرود شکستن و از رو سکو هلشون بلند شدن به سمت رشتیا حمله کردن. انتطار نمیشه داشت بازی کرد توی بارون سنگ. خوب کرد فلی کریمی نتیجه سه هیچ سپیدرود بازنده باشه بهترع تا اینوه یکی جونشو از دست بدع

  جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۱۵:۴۵ ب.ظ
 • user avatar
  جاوید

  واقعا ک چی بشه دارن سنگ پرتاب میکنن

  جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۱۵:۴۵ ب.ظ