مدیران استقلال پاسپورت مدافع جدایی‌طلب را گرو گرفتند!/حسینی دست به دامان تاج برای سفر به ترکیه!

مدیران استقلال پاسپورت مدافع جدایی‌طلب را گرو گرفتند!/حسینی دست به دامان تاج برای سفر به ترکیه!
منبع خبر: برنامه نود
دسته خبری: ورزش|فوتبال

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم فوتبال استقلال در حالی که قصد سفر به ترکیه و امضای قرارداد با ترابوزان اسپور ترکیه را دارد با یک دردسر عجیب مواجه شده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، سید مجید حسینی مدافع جوان تیم استقلال بعد از جام جهانی با پیشنهاد باشگاه ترابوزان اسپور ترکیه مواجه شده و شب گذشته نیز در جلسه ای با سید رضا افتخاری به وی اعلام کرد قصد دارد برای ادامه فوتبالش راهی این کشور شود.

اگر چه افتخاری با این جدایی مخالفت و از مدافع استقلال خواست تا در این تیم بماند اما حسینی با اشاره به بندی که در قراردادش برای پرداخت 100هزار دلار و جدایی از این تیم آمده روی رفتن خود پافشاری کرد و در نهایت مقرر شد وی راهی ترکیه شود اما در کمال تعجب اتفاق عجیبی برای این بازیکن افتاد.

حسینی امروز برای گرفتن پاسپورتش به فدراسیون فوتبال رفت تا گذرنامه خود را که بعد از جام جهانی در اختیار مسئولان بود از آنها تحویل بگیرد اما مسئول مربوطه به این بازیکن اعلام کرد که معاون باشگاه زودتر پاسپورت او را از فدراسیون گرفته است! این مدافع با گلایه از اینکه چرا گذرنامه اش را به خودش تحویل نداده اند سراغ مسئولان باشگاه را گرفت اما نتوانست آنها را پیدا کند و در نهایت تصمیم دارد برای حل مشکلش دست به دامان رئیس فدراسیون فوتبال شود! وی در اعتراض خود به مسئولان فدراسیون گفت که مدیران استقلال گذرنامه‌اش را گرو گرفته اند که وی از این تیم نرود اما این کار اصلا درست نیست.

با این شرایط حسینی برای سفر به ترکیه دچار مشکل شده و حالا او از مدیران فدراسیون خواسته تا برای حل این مشکل اقدام کنند. به نظر می‌رسد مدیران استقلال هم به جای آنکه پیشتر چنین قراردادی با چنین بندهایی در استقلال مخالفت می‌کردند حالا با این شیوه خواستار ماندن حسینی در استقلال شده‌اند.

 

2051

نمایش موجودیت‌ها
نظرهای خبر

 • user avatar
  ✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰

  یعنی چی... اگه میخواد بره بزارین بره.... شما اگه مدیر بودین تیام و جباروف رو تمدید میکردین... مجید بزارین بره... جایگزین داریم.. بزور نمیشه نگه داشت ... فقط پول خوبی از باشگاهی که میخوادش بگیردش... چقدر مدیران ما مرز های افتضاح به بار آوردن رو جا به جا کردن...

  چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۵۲:۳۵ ب.ظ
 • user avatar
  وحید٦٦٦٦٦٦

  من به عنوان یه هوادار رقیب از این وضعیت واقعا خوشحال نیستم در شرایط فعلی اونم، به دلیل اینکه یکی داره تمام ملی پوشهای این دوتا تیم فراری میده و همه هم میدونن کیه ولی هیچکسی نمیتونه جلوش وایسه ،من چند ماه پیش گفتم که دلم بیشتر از همه به حال اون پیرمرد سوخت که واسه یار کشی میرفت سر تمرین تیم ملی ولی اخرش خبر نداشت که حضرت ﺑــــﻐــــﺾ و کینه به هیچکسی رحم نمیکنه ادمین خواهشا

  چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۵۲:۳۵ ب.ظ
 • user avatar
  حامد تراختور

  آقا تلاش برای حفظ بازیکن خوبه ولی نه در این حد . خخخخخخ

  چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۵۲:۳۵ ب.ظ
 • user avatar
  کیروش کبیر

  واقعا متاسفم برای آقایان افتخاری و توفیقی که خودشون رو در باتلاقی انداختن که هرچی دست و پا میزنن بیشتر فرو میرن. خدا به داد استقلال برسه. با این وضعیت امیدی به کسب سهمیه هم نیست چه برسه به قهرمانی. فقط نگران آبروی ۷۰ ساله شفر هستم که نکنه همونطورکه آقایون تاریخ ۷۰ ساله باشگاه رو به باد دادن به این پیرمرد هم رحم نکنم.

  چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۵۲:۳۵ ب.ظ
 • user avatar
  سجاااااد پرسپولیسی

  خدایی استقلال گناس دیگ اینجوریش نکنید

  چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۵۲:۳۵ ب.ظ