date_range دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۱۳:۰۰ ب.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

درویش: قلی‌زاده و ترابی خانه‌شان را رها نمی‌کنند تا به استقلال و پرسپولیس بروند

درویش: قلی‌زاده و ترابی خانه‌شان را رها نمی‌کنند تا به استقلال و پرسپولیس بروند
منبع خبر: برنامه نود
دسته خبری: ورزش|فوتبال

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه سایپا تاکید کرد که دو بازیکن ملی‌پوش تیم فوتبال این باشگاه در صورت نداشتن پیشنهاد خارجی در سایپا می‌مانند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، رضا درویش درباره وضعیت تیم فوتبال سایپا اظهار داشت: با توجه نتایجی که بازیکنان به دست آورده‌اند و زحماتی که کادر فنی کشیده است، دو فینال دیگر داریم تا نایب قهرمان شویم. اگر خدا کمک کند و این دو بازی را هم با پیروزی پشت سر بگذاریم، سهمیه آسیا را خواهیم گرفت.

وی در مورد اینکه آیا ابتدای فصل تصور می‌کرد که سایپا برای نایب قهرمانی بجنگد، تصریح کرد: حسن فوتبال به این است که قابل پیش‌بینی نیست. علی دایی این شایستگی را دارد که نتیجه بگیرد. ایشان قول یک رقمی بودن را داده بودند و اکنون می‌بینیم تیم برای نایب قهرمانی تلاش می‌کند.

مدیرعامل باشگاه سایپا در پاسخ به این سؤال که تکلیف دایی و دستیارانش برای فصل آینده چطور خواهد بود، گفت: قرارداد دایی دو ساله است و قطعاً سال آینده در سایپا خواهد بود. انتخاب دستیارانش نیز در حوزه اختیارات اوست و سرمربی تیم باید تصمیم بگیرد چه افرادی را باید در کنارش داشته باشد.

درویش در واکنش به پیشنهاداتی که برای قلی‌زاده، مهاجم سایپا مطرح شده است، خاطرنشان کرد: بیشتر بازیکنان ما در تیم‌های پایه‌ای سایپا حضور داشته‌اند و اینجا برای‌شان حکم خانه را دارد. قلی‌زاده هم از این امر مستثنی نیست، مگر اینکه از یک تیم خارجی خوب پیشنهاد داشته باشد که ما از این موضوع استقبال می‌کنیم.

وی در مورد بحث پیشنهاد استقلال به این بازیکن گفت: اینها صحبت‌های رسانه‌ای است و یقیناً قلی‌زاده خانه‌اش را رها نمی‌کند تا به استقلال و پرسپولیس برود. مهدی ترابی هم چنین شرایطی دارد. اگر او با پیشنهاد خوب خارجی روبه‌رو شود، ترانسفر می‌شود، در غیر این صورت در خدمت او نیز خواهیم بود.

مدیرعامل باشگاه سایپا در پاسخ به این سؤال که با چه استدلالی می‌گوید که قلی‌زاده و ترابی با وجود پایان قراردادشان در سایپا می‌مانند، گفت: سایپا حکم خانه این دو بازیکن را دارد. کسی که هفت هشت سال در یک جا حضور داشته و با آن انس گرفته است، خانه‌اش را رها نمی‌کند. ابراهیمی صادقی در دوران اوج فوتبالش از تیم‌های تهرانی و شهرستانی زیادی پیشنهاد داشت، اما پول کمتری گرفت و در سایپا ماند. قلی‌زاده و ترابی هم در سایپا می‌مانند، مگر اینکه پیشنهاد خارجی داشته باشند.

 

2051

نمایش موجودیت‌ها
نظرهای خبر

 • user avatar
  بلوچ سرخ

  فک کنم این حرفا رو بازیکنا باید بزنن در شان یک مدیر نیست که از این طریق به بازیکنا فشار بیاره

  دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۰۳:۲۶:۰۶ ب.ظ
 • user avatar
  ایمان۰۴

  یکی میاد استقلال ترجیها قلی زاده چون استقلالی شدید ترابی هم مال خودتون پرسپولیس هم که بی پنجره شده

  دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۰۳:۲۶:۰۶ ب.ظ
 • user avatar
  تاج کبیر اسیا

  جفتشون قراردادشون تموم شده و شما نمیتونی راجب ایندشون تصمیم بگیری

  دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۰۳:۲۶:۰۶ ب.ظ
 • user avatar
  6

  این چه حرفیه اقای درویش? مگه اسیر گرفتید? ترابی که احتمالا فصل بعد لزیونر میشه.... قلی زاده هم هر تیمی دوست داره میره...

  دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۰۳:۲۶:۰۶ ب.ظ
 • user avatar
  milad.GH

  یه جور میگه قلیزاده و ترابی خانه خود رو ول نمیکنن که انگاز سایپا خیلی قوییه در ضمن خیلیا میگن خیلیا به جایی نمیره

  دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۰۳:۲۶:۰۶ ب.ظ