date_range سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۴۵:۰۰ ق.ظ

مسی: انتظار تساوی در بازی اول را نداشتیم، اما هنوز دو بازی دیگر باقی‌مانده است

مسی: انتظار تساوی در بازی اول را نداشتیم، اما هنوز دو بازی دیگر باقی‌مانده است
منبع خبر: برنامه نود
دسته خبری: ورزش|فوتبال

وبسایت رسمی برنامه نود - لیونل مسی، کاپیتان تیم ملی آرژانتین هنوز به خاطر از دست دادن پنالتی سرنوشت ساز در بازی اول تیم ملی کشورش مقابل ایسلند ناراحت است، اما امیدوارم است در دو بازی بعدی بتوانند نتیجه بگیرند.

به گزارش وبسایت نود، تیم ملی آرژانتین در نخستین بازی خود در جام جهانی 2018 روسیه مقابل تیم ملی ایسلند با تساوی 1-1 متوقف شد. لیونل مسی کاپیتان و فوق ستاره این تیم در این بازی یک پنالتی از دست داد تا حسرت سه امتیاز نخست بر دل هواداران این تیم بماند.

مسی در مصاحبه ای درباره بازی تدافعی ایسلند و پنالتی از دست رفته خود گفت:

اینکه پنالتی را از دست دادم هنوز مرا آزار می دهد، چون می توانست برتری حیاتی به ما بدهد.بازی ها را با همین نگرش و اشتیاق دنبال خواهیم کرد. تورنومنت نزدیک و دشواری است و تمام بازی ها سخت هستند و باید به راهمان ادامه دهیم. اینکه نتوانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم تلخ است، چون شایسته آن بودیم.

بازی پیچیده ای بود، ایسلند نمی خواست بازی کند. آنها در مقابل دروازه خود می نشستند و منتظر ما بودند و اصلا فضایی برای نزدیک شدن به دروازه آنها وجود نداشت.

آنها خیلی خوب دفاع کردند و این موضوع به ما ضربه زد. فکرش را هم نمی کردیم که در بازی نخست نتوانیم امتیاز کامل بگیریم، ولی تنها اولین بازی ما بود و با یک بازی چیزی مشخص نمی شود.

تیم ملی آرژانتین در دومین دیدار خود روز پنجشنبه به مصاف کروواسی می رود.

1721

نمایش موجودیت‌ها