date_range سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۱۴:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

رقابت میلیمتری ترابی و سیدجلال برای کسب بهترین بازیکن لیگ

رقابت میلیمتری ترابی و سیدجلال برای کسب بهترین بازیکن لیگ
منبع خبر: برنامه نود
دسته خبری: ورزش|فوتبال

وبسایت رسمی برنامه نود - نتایج هفته بیست و هشتم لیگ برتر تغییراتی در جدول رده بندی بهترین بازیکنان لیگ برتر به وجود آورد.

به گزارش سایت نود، بازیهای درخشان مهدی ترابی در هفته های اخیر باعث شده تا ملی پوش جوان سایپا جایگاه خود در رده دوم جدول را محکم کند. او حالا در یک میلیمتری سید جلال حسینی، بهترین بازیکن لیگ قرار دارد.

جلال حسینی در بازی با پارس جنوبی غایب بود، شاید اگر او بازی می کرد و نمره متوسطی می گرفت، هم اکنون صدر جدول بهترین بازیکن لیگ را به ترابی واگذار کرده بود.

این دو هفته رقابت نفس‌گیری بین ترابی و جلال حسینی در صدر جدول برقرار خواهد بود. با توجه به قهرمانی پرسپولیس البته این احتمال وجود دارد که برانکو ایوانکوویچ در هر دو بازی از کاپیتان تیمش استفاده نکند.

وحید امیری و سرور جپاروف بازیکنان سوم و چهارم لیگ برای اینکه بهترین بازیکن بشوند کار سختی دارند و در نهایت عنوان بهترین بازیکن لیگ براساس نمرات گروه نود به ترابی یا حسینی می رسد.

حسین حسینی، دروازه بان استقلال هم موفق شده بود چند هفته ای خود را به صدر برساند اما گل خوردن در بازی با سیاه جامگان و گسترش فولاد کار دست او داد و حسینی در حال حاضر بازیکن هفتم لیگ است.

  10 بازیکن برتر لیگ؛

  رقابت میلیمتری ترابی و سیدجلال برای کسب بهترین بازیکن لیگ

روش نمره‌دهی سایت نود مشابه نشریه کیکر آلمان است؛ به این ترتیب که به هر بازیکن بر اساس عملکرد فنی‌اش در داخل زمین نمره‌ای بین یک تا شش داده می‌شود. بهترین نمره یک و بدترین شش است. بازیکنانی نمره می گیرند که حداقل 30 دقیقه بازی کرده باشند. ضمن اینکه بازیکنانی که در نیمی از بازیهای تیم‌شان در لیگ نمره گرفته باشند وارد جدول رده‌بندی بازیکنان می‌شوند.

تیم منتخب لیگ در پایان هفته 28:

دروازه‌بان: حسین حسینی(استقلال تهران)

مدافعان وسط: سید جلال حسینی( پرسپولیس)، محمد انصاری (پرسپولیس)

دفاع راست و چپ: وریا غفوری(استقلال)، میثم تیموری(پارس جنوبی)

هافبک‌ها: امید ابراهیمی( استقلال)، وحید امیری(پرسپولیس)، سرور جپاروف(استقلال)

مهاجمان: مهدی ترابی(سایپا)،علی علیپور(پرسپولیس)، محمدرضا حسینی(ذوب آهن)

 57189

تصویرها
رقابت میلیمتری ترابی و سیدجلال برای کسب بهترین بازیکن لیگ
نمایش موجودیت‌ها